Połącz się z nami

Wyprzedaż w sklepie Cropp: -30% na cały asortyment!

Wyprzedaż w sklepie Cropp

Moda i uroda

Wyprzedaż w sklepie Cropp: -30% na cały asortyment!

Wyprzedaż w sklepie Cropp! Na oficjalnej stronie marki pojawiła się informacja o obniżce cen całego asortymentu o 30%! Promocja działa z kodem: ALL30PLCR.

Cropp, dawniej Cropp Town to polska sieć sklepów odzieżowych, która specjalizuje się w tzw. modzie ulicznej. Marka należy do spółki LPP SA. Pierwszy sklep Cropp Town otworzono już w marcu 2004 roku. Aktualnie sieć liczy ponad 200 salonów w Polsce i kilkadziesiąt za granicą, m.in. w Bułgarii, Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, Rosji, Rumunii, Słowacji, Ukrainie, na Węgrzech i Białorusi.

Wyprzedaż w sklepie Cropp!

Pandemia koronawirusa bardzo mocno odbiła się na polskiej gospodarce. Najbardziej ucierpiała branża handlowa oraz turystyczna. Wiele sklepów odzieżowych mających punty w galeriach handlowych są w trudnej sytuacji. Aby zwiększyć sprzedaż wprowadzają wiele promocji. Tym razem na obniżenie cen zdecydował się Cropp!

Cropp słynie z ubrań tzw. mody ulicznej. W ich ofercie znajdziecie wiele koszulek oraz bluz kolorowymi nadrukami. Marka często wydaje tematyczne kolekcje nawiązujące do wielu komisów, bajek czy seriali.

Na oficjalnej stronie Cropp pojawiła się informacji o mega wyprzedaży! Sklep ogłosił obniżenie cen o 30% na cały asortyment. Promocja działa z kodem ALL30PLCR.

Z powodu pandemii wszystkie galerie handlowe zostały zamknięte, dlatego wiele sklepów skupia się na sprzedaży internetowej, sukcesywnie ją udoskonalając.

Ponadto, dla zamówień o wartości powyżej 120 zł w sklepie Cropp dostawa standardowa kurierem jest bezpłatna.

Może skusicie się na zakupy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry