Połącz się z nami

Wyrzucony z „Pięknych i Młodych” Dawid Narożny zapowiada kolejne zmiany!

Wyrzucony z pięknych i młodych

Z życia gwiazd

Wyrzucony z „Pięknych i Młodych” Dawid Narożny zapowiada kolejne zmiany!

Jeden z założycieli i były mąż wokalistki od kilku miesięcy nie występuje z lubianym zespołem disco-polo. Wyrzucony z „Pięknych i Młodych” Dawid Narożny zapowiedział kolejne zmiany zawodowe.

Zobaczcie, co powiedział Dawid w najnowszym wywiadzie, jakiego udzielił. Fani, którzy nie mogą pogodzić się z wyrzuceniem go z zespołu „Piękni i Młodzi”, być może już wkrótce ponownie zobaczą go na scenie!

Na początku stycznia na fanów uwielbianego zespołu disco-polo czekała nie lada niespodzianka. Zespół, który uznawany był za jeden z najbardziej lubianych z nurtu disco-polo, okazało się, że po zawirowaniu w życiu prywatnym byłych małżonków, jeden z liderów został z niego wyrzucony. Dawid Narożny, który przez wiele lat był mężem wokalistki – Magdy Narożnej, decyzją jej i dwóch pozostałych członków został z niego wykluczony.

Chociaż byli małżonkowie i ich partnerzy, dzięki bójce jaka miała między nimi miejsce, przez wiele tygodni byli na językach mediów, ostatnio zakończyli słowne potyczki. Dawid już wcześniej zapowiedział, że nie złoży broni i będzie walczyć z aktualnymi członkami, o to, że nie słusznie został wyrzucony z „Pięknych i Młodych”.

Wyrzucony z „Pięknych i Młodych” Dawid Narożny zapowiada kolejne zmiany.

W jednym z ostatnich wywiadów, jakiego udzielił były lider „Pięknych i Młodych” programowi „Bez Gwiazdy Nie Ma Jazdy” Dawid wyjaśnił, jaki jest jego stosunek prawny z zespołem.

„Jeżeli chodzi o zespół „Piękni i Młodzi” to ja tak naprawdę jestem założycielem, pomysłodawcą nazwy, pomysłodawcą tak naprawdę wszystkich przebojów tego zespołu. Nad wszystkimi tymi przebojami skrupulatnie pracowałem, (…) no a teraz losy się potoczyły w taki, a nie inny sposób i niestety jestem zmuszony podjąć kroki prawne. I to jest jedyny komentarz, którym mogę zaspokoić ciebie i słuchaczy, jeżeli chodzi o zespół „Piękni i Młodzi””.

Czym aktualnie zajmuje się Narożny? Jak się okazuje, Dawid tworzy dla innych artystów disco-polo i jest w trakcie reaktywacji solowego projektu „Piękny Dawid”.

„Cały czas tworzę dla innych artystów sceny disco. Reaktywuję też swój solowy projekt Piękny Dawid.”

Prowadzący dopytał Narożnego, czy ma wsparcie od fanów i jak radzi sobie w nowej sytuacji. Okazuje się, że Narożny czuje bliskość jego fanów i nie chce ich zawieźć. Dlatego już wkrótce były lider „Pięknych i Młodych” chce ich zaskoczyć.

„Czuję wsparcie fanów, w sumie to się nawet tego nie spodziewałem, ale czuję i bardzo za to dziękuję. Mam nadzieję ich nie zawieść, bo niedługo zaskoczę czymś innym, czymś nowym, czymś swoim”

Czekacie na powrót Dawida na scenę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry