Znamy już uczestników szóstej edycji Big Brothera! Nie obyło się bez sensacji!

18 marca 2019
Przez: : M.S.

Podczas premierowego odcinka na kanale TVN7 o godzinie 20:00 poznaliśmy uczestników, którzy zamieszkali w Domu Wielkiego Brata. Zobacz, kogo będziemy oglądać! Kim są uczestnicy nowej edycji Big Brothera?

Co wiemy o Big Brotherze?

Pierwsza polska edycja popularnego programu odbyła się w 2001 roku. Program te został stworzony w Holandii w 1997 roku. Prowadzącą program jest Agnieszka Woźniak-Starak, która, jak tylko zobaczyła informację o nowej edycji, zaczęła szukać informacji, czy jest już prowadzący, aby móc zgłosić się na ochotnika. Pomagać jej przy tym będą Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme. Big Brother 2019 będzie codziennie emitowany na kanale TVN 7 o godzinie 20:00, gdzie będzie można śledzić losy domowników. Oprócz tego TVN7 będzie trzy razy w ciągu dnia łączyć się z domem Wielkiego Brata, o godzinie 9:45- pobudka, 13:35- popołudnie, 16:40- podwieczorek, będą to krótkie transmisje na żywo. O godzinie 23:15 w Big Brother Extra będzie można zobaczyć urywki, które powstały podczas kręcenia odcinków, lecz nie zostały wyemitowane. Natomiast w każdą niedzielę będzie można obejrzeć podsumowanie z całego tygodnia. Dla tych, którym będzie za mało, życie uczestników będzie można śledzić na stronie internetowej player.pl.

Uczestnicy nowej edycji Big Brothera

W pierwszym odcinku  dowiedzieliśmy się, że w programie Big Brother weźmie udział 16 uczestników:

Radosław Palacz- stolarz i projektant

Kasia Olek–  wokalistka i fotografka, jak sama powiedziała od 2 lat żyje w celibacie, w programie najbardziej będzie tęsknić za mamą i muzyką.

Tomasz Urban– model, wielbiciel motoryzacji, kawaler, ale nie do wzięcia, chce aby tak pozostało przez jakiś czas.

Karolina Wnęk– studentka dziennikarstwa w Krakowie, góralka, stanu wolnego.

Igor Jakubowski– sportowiec i pięściarz, obecnie ma przerwę w sporcie w związku z kontuzją, mieszka z buldogiem francuskim.

Justyna Żak– weganka i youtuberka, prowadzi kanał  z przepisami wegańskimi, prywatnie w związku.

Łukasz Darłak– z wykształcenia psycholog, mieszka w Londynie.

Magda Wójcik– pracuje w butiku na Bond Street w Londynie, z wykształcenia jest biotechnologiem, bardzo aktywnie działa na instagramie, uważa, że kolor różowy pasuje do jej „personality”. 

Izabela Mączka– mama trójki dzieci, pracuje w korporacji, 10 lat temu rozwiodła się z mężem, wolny czas lubi spędzać w górach.

Oleh Riaszeńczew– pracuje jako budowlaniec, ale nie lubi swojej pracy, jego hobby jest sport- gimnastyka i boks, chciałby zostać aktorem, przyjechał z Ukrainy, aby szukać lepszego życia.

Natalia Wróbel– chce zostać celebrytką, lubi rywalizować, była w związku z 20 lat starszym mężczyzną.

Klaudia Marchewka– ma 25 lat, 11-letniego syna  i 14-letniego brata, którym opiekuje się po śmierci mamy, pracuje w transporcie medycznym, rapuje, biega i jeździ motocyklem.

Bartłomiej Boruc „Blondyn” miał problemy z narkotykami i alkoholem, z nałogu pomogła my wyjść obecna żona, z którą ma 12-letniego syna. 

Marlena Klinczyk–  ma trójkę dzieci, pracuje, jako detektyw, stanu wolnego, chce coś zmienić w swoim życiu.

Daniel Barłóg– zajmuje się hodowlą dzikich owiec, lubi morsować, jego ukochana ma na imię Sylwia, przyszedł do programu dla wyzwania.

Do programu dostaną się jeszcze Maciej Borowicz lub Agnieszka Raczyńska.

Podczas emisji programu widzowie mogli sam zdecydować, kto spośród ostatniej dwójki zamieszka w domu Wielkiego Brata, czy to będzie, która Agnieszka Raczyńska pochodzi ze Szczecina, na co dzień mieszka w Londynie, ma 26 lat i przez wiele lat związana była z branżą handlową.  Czy Maciej Borowicz, który pochodzi z Poznania, ma 31 lat, jest instruktorem fitnessu i a co dzień pracuje w branży eventowej. Wyniki głosowania poznamy już w poniedziałek, 18 marca.

W trakcie trwania programu nie obyło się bez sensacji. Począwszy od nagłej zmiany prowadzących, jedną z trzech osób prowadzących program miała być Ula Chincz, na której miejsce wszedł Filip Chajzer. Kolejna bardzo zaskakującą sytuacją była, karteczka, którą otrzymał Daniel, aby przeczytać w momencie, kiedy wejdzie do domu Wielkiego Brata i przywita się ze wszystkimi. Karteczka ta zawierała informację, o tym, że wytypowane osoby, które zamieszkały w Big Brotherze maja spędzić noc w ogrodzie, Daniel miał możliwość dotrzymać towarzystwa tym osobom, bądź spędzić noc w domu z resztą uczestników biorących udział w programie. Niestety nie zdecydował się na solidarność z osobami, które miały nocować na zimnie. Uczestniczy programu poczuli się poniżeni przez telewizję i zszokowani. Odcinek szóstej serii Big Brothera był bardzo wyczekiwany miesiącami przez widzów telewizji TVN, dlatego też towarzyszyły im ogromne emocje podczas zaistniałej sytuacji.

Ale to nie wszystko! Po emisji programu wybuchł skandal! Widzowie zarzucili produkcji, że jeden z uczestników jest podstawiony! Chodzi o Łukasza Darłaka, którego mogliśmy już oglądać w innych produkcjach TVN takich jak: “19+”, “W11” “Detektywi” czy “Szkoła”! Nasuwa się pytanie, czy mężczyzna do programu dostał się dzięki castingowi, czy najzwyczajniej został podstawiony? Wielu widzów zarzuca brak autentyczności i twierdzi, że cały program to jedna wielka ustawka! 

Czy jest tak rzeczywiście? Jak myślicie?

Źródło: Instagram Big Brothera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej