Wystrojony Marcin Hakiel z nową partnerką bawią się na weselu! Ładnie razem wyglądają? [ZDJĘCIA]

24 września 2022
Przez: : M.J

Marcin Hakiel coraz śmielej dzieli się z internautami zdjęciami swojej nowej partnerki. Tym razem zakochani wybrali się na wesele. Tancerz znów opublikował wspólne zdjęcia z tajemniczą ukochaną. Ładnie razem wyglądają?

Nowa partnerka Marcina Hakiela

W połowie marca Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek poinformowali w mediach społecznościowych, że ich drogi rozeszły się po wielu wspólnych latach. Kilka miesięcy później definitywnie zakończyło się małżeństwo aktorki i tancerza, którzy zakończyli je na jednej rozprawie rozwodowej.

Choć w mediach pojawiały się informacje, że powodem rozstania Hakiela i Cichopek był nowym mężczyzna, który pojawił się u boku aktorki, to jak do tej pory informacje te nie zostały potwierdzone. Na próżno szukać wspólnych zdjęć Kasi Cichopek z nowym ukochanym, niemniej jednak od pewnego czasu wiadomo, że to Marcin Hakiel układa sobie życie na nowo u boku tajemniczej blondynki.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest partnerka Marcina Hakiela? Wiadomo już coraz więcej na temat blond piękności!

Tancerze niejednokrotnie na swoim profilu na Instagramie pokazywał zdjęcia z ukochaną. Jednak jak do tej pory nie zdecydował się na ujawnienie jej tożsamości. Wiadomo, że kobieta pochodzi z Wrocławia i wiele wskazuje na to, że skradła serce Hakiela, który ponownie zaczął patrzeć na świat przez różowe okulary.

ZOBACZ TAKŻE: Hakiel w końcu pokazał, jak wygląda jego nowa partnerka! Wysportowana sylwetka i tatuaże…

Marcin coraz śmielej pokazuje zdjęcia z nową dziewczyną. Tym razem były już mąż Cichopek opublikował kilka fotek z wesela, na które zaprosił swoją wybrankę. Ładnie razem wyglądają?

Marcin Hakiel z nową partnerką

Niedawno zakochani spędzali romantyczny weekend na Mazurach, a teraz przyszedł czas na weselną zabawę. Marcin opublikował kilka fotek z wesela i na każdej z nich możemy dostrzec jego nową partnerkę. Tancerz zdecydował się na bordowy garnitur, natomiast tajemnicza blondynka zaprezentowała się w sukience w kwiaty. Tym razem były Cichopek również nie zdecydował się ujawnić twarzy swojej ukochanej.

Partnerka Marcina Hakiela.
Marcin Hakiel z partnerką.

Zdecydowanie miłość kwitnie. Być może już niebawem dowiemy się, komu udało się skraść serce tancerza? Myślicie, że Marcin w końcu ujawni swoją drugą połówkę?

Partnerka Hakiela.
Dziewczyna Marcina Hakiela.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej