Yan Girls: [wiek, kariera, Eurowizja Junior 2023, Instagram]

24 listopada 2023
Przez: : K.M.

Yan Girls to zespół reprezentujący Armenię podczas tegorocznej Eurowizji Junior. Co wiemy na temat uroczego girls bandu? Koniecznie sprawdźcie!

Yan Girls: wiek

Ten zespół składający się z pięciu młodych i bardzo utalentowanych dziewczynek z Armenii ma w tym roku ogromne szanse na zwycięstwo podczas Eurowizji Junior.

Yan Girls: kariera

Do ostatnich chwil udział Armenii w konkursie muzycznym dla dzieci się ważył. Ze względu na napiętą sytuację w Górskim Karabachu organizatorzy rozważali wycofanie się, ostatecznie reprezentanci Armienii pojadą do Nicei! Zespół dostał się do finału Eurowizji Junior 2023 na podstawie wewnętrznego castingu. Girls band zaprezentuje utwór Do It My Way.

Zobacz także: Jakie szanse podczas Eurowizji Junior 2023 ma nasza reprezentantka?

Yan Girls: Eurowizja Junior 2023

Finał Eurowizji Junior 2023 zbliża się wielkimi krokami, już w niedzielę 26 listopada na antenie TVP1 o godzinie 16:00 rozpocznie się transmisja konkursu. W Nicei nasz kraj reprezentować będzie Maja Krzyżewska, która wykona utwór I Just Need a Friend. Łącznie w finale walczyć o wygraną będą reprezentanci z ponad 16 państw. We wrześniu ogłoszono prowadzących, będą to: modelka i dziennikarka Laury Thilleman i prezenter telewizyjny i radiowy Oliver Minne. Natomiast, ambasadorką medialną konkursu została influencerka Ophenya, a ceremonię otwarcia prowadzić będą Manon Théodet i Carla Lazzari.

Yan Girls: Instagram

Zespół regularnie prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie figuruje pod nazwą @yangirlsofficial. Ilość ich obserwatorów wzrosła już do 5800 osób, ale ta liczba z dnia na dzień się zmienia.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej