Połącz się z nami

„You Can Dance”: uczestniczka doprowadziła Mishę do łez – poruszający występ 10-latki!

Misha Kostrzewski

Rozrywka

„You Can Dance”: uczestniczka doprowadziła Mishę do łez – poruszający występ 10-latki!

You Can Dance to program dla ludzi z pasją, którzy wkładają ogrom pracy, by doskonalić swoje umiejętności. Jedną z takich osób jest 10-letnia uczestniczka, która swoim występem poruszyłam Mishę. Mamy nagranie!

You Can Dance nowa generacja

Taneczny program od lat cieszy się ogromnym zainteresowanie wśród widzów, którzy z zapartym tchem śledzą występy i losy uczestników. Przed nami nowa, zupełnie nowa generacja You Can Dance. Przypominamy, że w nowym show mogą wziąć udział osoby między 8. a 13. rokiem życia. Uczestnicy prezentują swoją choreografię przed jury, które decyduje, kto przejdzie do kolejnego etapu.

50 uczestników uda się do Akademii Tańca, gdzie czekać ich będą liczne treningi. Spośród nich jury wybierze finałową szesnastkę. Warto dodać, że jest o co walczyć, ponieważ główną nagrodą jest czek o wartości 100 tys. zł

W jury zasiadają: Agustin Egurrola, znany choreograf, Misha Kostrzewski, czyli brat Małgorzaty Rozenek-Majdan będący utalentowanym tancerzem i choreografem oraz Klaudia Antos, którą mogliśmy oglądać w ostatniej edycji You Can Dance. Natomiast gospodynią programu jest Ida Nowakowska

Misha Kostrzewski, Klaudia Antos i Agustin Egurrola

Zobacz także: Spięcie między Mishą Kostrzewskim i Agustinem Egurrolą!

Wzruszający występ 10-latki

Z zapowiedzi nowego odcinka dowiadujemy się, że emocji z pewnością nie zabraknie. Podobnie jak utalentowanych uczestników. Wśród nich znajdziemy 10-latkę, która swoją choreografią oczarowała Mishę Kostrzewskiego. Co więcej, dziewczynka dedykowała swój występ tacie, którego często nie ma w domu, ponieważ jest kapitanem statku. Historia dziewczynki dodatkowo poruszyła serca jurorów.

Co więcej, zainspirowała ona Mishę do szczerego wyznania. Choreograf zdradził, że ze względu na swoją pracę zdarzało mu się zostawiać rodzinę nawet na kilka miesięcy, co wiązało się z ogromną tęsknotą. Wydarzenia te sprawiły, że w pewnym stopniu utożsamił się z 10-letnią bohaterką programu.

Występ dziewczynki oraz reakcję Mishy możecie zobaczyć na poniższym nagraniu:

Pod nagraniem nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy również wzruszyli się występem jak i historią utalentowanej 10-latki.

„Brawo Nati❤️”

„Przepięknie zatańczyła!!!! 😍Łezka w oku się zakręciła! Brawo!”

„Wspaniała dziewczynka SUPER 😍” – czytamy w komentarzach.

A jak Wam podobał się występ?

źródło: Instagram You Can Dance

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry