Z kim i gdzie Baron spędzi Sylwestra? Zaskakujący pomysł!

19 grudnia 2019
Przez: : M.J

Baron podczas wywiadu dla jednego z portali zdradził swoje sylwestrowe plany. Trzeba przyznać, że ma bardzo oryginalny pomysł i niejedna osoba mogłaby mu pozazdrościć! Zobaczcie, z kim i gdzie Baron spędzi ostatnią noc w roku!

Aleksandra Milwiw-Barona doskonale znają fani programu The Voice of Poland. Muzyk wraz ze swoim kolegą z zespołu Afromental już od wielu lat zasiada na jednym z jurorskich foteli. Był również jurorem w programie The Voice Kids i to właśnie w nim odkrył talent Viki Gabor, która w tym roku została zwyciężczynią Eurowizji Junior. Baron najwięcej wspólnego ma z muzyką i to właśnie dzięki niej stał się znany.

Nie da się ukryć, że o mężczyźnie zaczęło być głośniej, kiedy zaczął spotykać się z Julią Wieniawą. Ta relacja wzbudzała wielkie zainteresowanie mediów. Jak już wiadomo, ich związek nie przetrwał próby czasu, jednak obydwoje pozostali w bardzo przyjacielskich relacjach. Świadczyć może o tym to, że całkiem nie dawno spędzali wspólnie urodziny muzyka. 36-latek po tym głośnym romansie, jak do tej pory nie związał się z żadną kobietą. Jakie w takim razie ma sylwestrowe plany? Musimy przyznać, że nie jedna osoba mogłaby mu pozazdrościć!

Z kim i gdzie Baron spędzi Sylwestra?

Sylwester 2019/2020 zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób ma już zaplanowany ten wieczór. Jedni spędzą go na wystawnych balach inni w zaciszu swojego domu. Jak się okazuje, muzyk postawił w tym roku na coś całkowicie innego i w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb post zdradził, gdzie i z kim będzie świętował!

Jak możemy usłyszeć, Baron w tym roku sprawił sobie sam prezent i kupił bilet do ciepłych krajów. O ile swoją podróż rozpocznie ze swoim przyjacielem, to skończy ją sam!

“[…] Później stamtąd uciekam na kolejny wyjazd sam ze sobą. Ostatnio odkryłem, że podróżowanie samemu jest świetne”

Dlaczego w takim razie muzyk zdecydował się końcówkę tego roku spędzić w samotności?

“Po pierwsze lubimy tę samą kuchnię. Mamy takie samo poczucie humoru i nikt na nikogo nie czeka”

Nie da się ukryć, że taki wyjazd na pewno pozwoli Baronowi naładować baterie przed kolejnym rokiem pełnym wyzwań. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć mu udanej podróży!

A Wy jak spędzacie sylwestrową noc?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej