Baron był dwukrotnie zaręczony! Oto wszystkie jego byłe partnerki!

11 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Aleksander Milwiw-Baron i Sandra Kubicka są już po ślubie i oczekują przyjścia na świat swojej pierwszej pociechy. Muzyk zespołu Afromental ustatkował się u boku modelki i już niebawem rozpocznie nowe, rodzinne życie. Pamiętacie, jak wyglądała jego miłosna przeszłość?

Związki Barona

Pamiętacie z kim wcześniej łączono przystojnego muzyka? Niektóre z jego romansów to tylko domysły mediów i do dnia dzisiejszego nie zostały potwierdzone. Przypomnijmy miłosną przeszłość Barona.

Jedną z partnerek Barona była Ola Szwed. Ich związek trwał około półtora roku, ale według opinii mediów oparty był głównie na zazdrości. Nie przetrwał próby czasu i para postanowiła rozstać się w przyjaźni.

W 2014 roku Baron był związany z Kasią Grabowską, której się oświadczył, ale po kilku tygodniach od zaręczyn Kasia rozmyśliła się i oddała pierścionek. Powodem ich rozstania miały być plotki na temat rzekomego romansu Barona z Edytą Górniak.

Początkowo Aleksander i Edyta nie ucinali tych spekulacji, a wręcz odwrotnie, podsycali plotki. Po zbyt nachalnych spekulacjach przez media, Edyta oficjalnie napisała oświadczenie na swoim Facebooku:

„Przykro mi Was rozczarować, ale nie mam, nie miałam i nie będę miała z nim romansu. Baron jest urokliwym człowiekiem i serdecznym kolegą z pracy, ale trzeba zapewniam dużo więcej niż serdeczny uśmiech, aby zatrzymać na dłużej moją uwagę”.

W 2015 roku Baron miał być związany z Patricią Kazadi. Spekulowano, że para wspólnie wyjechała do Los Angeles, ale nic bardziej mylnego. Para po prostu była tam w tym samym czasie i prawdopodobnie nic ich nie łączyło, był to czysty zbieg okoliczności. Kazadi wyznała wtedy, że z muzykiem łączy ją długoletnia znajomość, ale o romansie nie ma mowy.

W 2015 rzekomo Baron miał spotykać się z piękną, młodą, polską aktorką Joanną Opozdą. Para wrzuciła kilka wspólnych zdjęć i na tym się skończyło. Ani Baron, ani Joanna nigdy nie skomentowali tego, czy faktycznie są parą.

Niedługo po tym, media obiegła informacja o związku Aleksandra z Czariną Russel, której to podczas jednego z koncertów oświadczył się w 2017 rok. Wszyscy liczyli na to, że para niebawem zalegalizuje swój związek, ale niestety, tak się nie stało.

Z kim spotykał się Baron?

Jednym z najgłośniejszych związków Barona to ten z młodszą o 15 lat aktorką, Julią Wieniawą. Związek Julii Wieniawy i Aleksandra Milwiwa- Barona przez długi czas był tematem numer jeden wszystkich portali plotkarskich. Para początkowo unikała komentarzy plotek na swój temat. Jednak w pewnym momencie pojawili się oficjalnie razem na jednej z imprez, potwierdzając tym samym spekulacje na temat łączącego ich romansu. Nigdy nie podano oficjalnej przyczyny rozpadu ich związku. Mówiło się, że miłosna relacja Wieniawy i Barona rozpadł się głównie przez to, że nie mieli dla siebie czasu.

Rok później Baron znów zaskoczył media. Okazało się wówczas, że muzyk spotyka się z pisarką Blanką Lipińską. Choć wydawało się, że Blanka skradła serce Alka i ten w końcu się ustatkuje, tak się nie stało.

Oboje nigdy nie zdradzili powodów swojej decyzji, jednak mówiło się, że pisarka i muzyk mieli inne oczekiwania co do łączącej ich relacji.

Obecnie Baron związany jest z Sandra Kubicką. Muzyk oświadczył się swojej ukochanej pod koniec zeszłego roku, niedługo później okazało się, że spodziewają się dziecka. Para wzięła ślub 6 kwietnia i z wielką niecierpliwością oczekuje przyjścia na świat swojej pierwszej pociechy.

Sandra Kubicka i Baron - zdjęcie ślubne
Sandra Kubicka i Baron

Zobacz także: Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub! Pokazali zdjęcia z kameralnej uroczystości!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej