Połącz się z nami

Alec Baldwin POSTRZELIŁ dwie osoby. Kobieta zmarła w wyniku odniesionych ran! Z OSTATNIEJ CHWILI!

Alec Baldwin zabił kobietę

News

Alec Baldwin POSTRZELIŁ dwie osoby. Kobieta zmarła w wyniku odniesionych ran! Z OSTATNIEJ CHWILI!

Podczas kręcenia scen do kolejnego filmu, w którym główną rolę gra Alec Baldwin, doszło do niewyobrażalnej tragedii. 63-letni aktor postrzelił na planie dwie osoby. Niestety mimo udzielenia natychmiastowej pomocy, jedna z nich zmarła.

View this post on Instagram

A post shared by Alec Baldwin (@alecbaldwininsta)

Kim jest Alec Baldwin?

Alec Baldwin to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych amerykańskich aktorów. 63-latek ma na swoich koncie udział w wielu filmach, które stawały się największymi hitami. Widzowie z pewnością znają go z takich produkcji jak Dziewczyna mojego kumpla, Bez mojej zgody, Tramwaj zwany pożądaniem czy To skomplikowane.

Na planie komedii Zawód pan młody Baldwin poznał znaną aktorkę Kim Basinger, z którą niedługo później się ożenił. Para doczekała się przyjścia na świat córki. Po niespełna dwudziestu latach doszło do ich rozwodu. W 2012 roku aktor poślubił Hilarię Thomas, z którą także ma dziecko.

Od niedawna Alec Baldwin pracował na planie nowego filmu Rust, w którym wciela się tytułową postać bandyty, którego nieletni wnuk został skazany za przypadkowe morderstwo. Niestety w miniony czwartek w godzinach wieczornych na planie doszło do niewyobrażanej tragedii.

Zobacz także: Żona Aleca Baldwina straciła dziecko.

Baldwin strzelił na planie filmu

W czwartek ok. godz. 21 na ranchu Bonanza Creek w Nowym Meksyku, gdzie kręcone były nowe ujęcia do westernu Rust, w którym gra m.in. Alec Baldwin, doszło do tragedii. Aktor podczas jednej ze scen wystrzelił z rewolweru – rekwizytu, postrzelając dwie osoby znajdującego się w jego pobliżu.

Jak informują zagraniczne media, jedną z postrzelonych osób była szefowa zdjęć Hayna Hutchins, a także reżyser Joeal Souza.

Jak podaje BBC, do zdarzenia miało dojść, gdy Baldwin rozładowywał broń. 42-letnia Halyna Hutchins została natychmiast przewieziona do szpitala, jednak kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Reżyser Joeal Souza trafił na oddział ratunkowy.

„Detektywi badają, jaki rodzaj pocisku został wystrzelony z rewolweru” – poinformował rzecznik lokalnej policji Juan Rios.

Jak podają media, Alec Baldwin został już przesłuchany przez śledczych. Sprawa wciąż jest otwarta i dotychczas policja nie przedstawiła nikomu żadnych zarzutów.

źródło: BBC/ Instagram Alec Baldwin

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry