Połącz się z nami

AKTUALIZACJA! Zaginął mąż Agnieszki Woźniak Starak! Wypadek nad jeziorem!

News

AKTUALIZACJA! Zaginął mąż Agnieszki Woźniak Starak! Wypadek nad jeziorem!


Jak informuje Onet w nocy z soboty na niedziele na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło to wypadku! Z nieoficjalnych doniesień wynika, że zaginął Piotr Woźniak- Starak, mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak- Starak!

Nad ranem w niedziele policja otrzymała zgłoszenie od rybaków o dryfującej samotnie motorówce. Jak udało się ustalić, do brzegu dopłynęła 27-letnia kobieta, która miała zeznać, że wraz z nią na pokładzie motorówki przebywał 39-letni mężczyzna . Portal Onet donosi, że owym zaginionym mężczyzną jest Piotr Woźniak- Starak. Wiele wskazuje na to, że zaginął mąż Agnieszki Woźniak- Starak, dziennikarki TVN.

„Kobieta, która sama dopłynęła do brzegu, poinformowała, że motorówką pływał z nią 39-letni mężczyzna”przekazał informację mł. asp. Rafał Jackowski.

Do akcji poszukiwawczej zaangażowane zostały nie tylko służby lądowe, ale również powietrzne. Wykorzystano łodzie z sonarami oraz helikopter. Niestety akcja została przerwana i wznowiona zostanie nad ranem.

Piotr Woźniak- Starak to znany producent filmowy i pasierb miliardera Jerzego Staraka. Prywatnie jest mężem znanej dziennikarki telewizyjnej TVN Agnieszki Woźniak- Starak. Pracował przy takich wielkich produkcjach jak „Bogowie” oraz „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Prowadzi firmę producencką Watchout Studio, której przychody w 2017 roku miały osiągnąć ponad 27 mln złotych.

Rodzina Staraków posiada ponad 200 ha posiadłość na Mazurach. Tam często Piotr wraz ze swoją małżonką wypoczywają. Niedaleko tego miejsca doszło do wypadku, w którym zaginął mężczyzna- 39latek z Warszawy. Jak donoszą media to Piotr Woźniak- Starak.

W sobotę jego małżonka, Agnieszka Woźniak- Starak, pochwaliła się zdjęciem i wpisem, gdzie poinformowała, że przebywa właśnie na Mazurach.

Prokuratura potwierdziła, że poszukiwany na jeziorze Kisajno 39-latek to biznesmen Piotr Woźniak-Starak! Poszukiwania męża Agnieszki Woźniak-Starak trwają od niedzieli rano. Akcja została przerwana na noc i wznowiona w poniedziałek w godzinach porannych!

Czekamy na kolejne informacje, o czym będziemy Was niezwłocznie informować!

1 komentarz

1 komentarz

  1. siusiu

    19 sierpnia 2019 w 08:30

    za pieniądze dadzą każdemu, celebrytki tak zwane…… co to kasa z ludżmi robi…..

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry