Połącz się z nami

Zając została brunetką! W krótkiej fryzurze i grzywce wygląda fenomenalnie!

Moda i uroda

Zając została brunetką! W krótkiej fryzurze i grzywce wygląda fenomenalnie!

Aneta Zając na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie swojej radykalnej metamorfozy! Aktorka z blondynki stała się ciemną brunetką. Czy faktycznie zdecydowała się na tak diametralną zmianę w swoim wyglądzie? Przekonajcie się! Zając została brunetką!

Aneta Zając swoją popularność zdobyła dzięki roli w serialu „Pierwsza Miłość”, który już od wielu lat leci w telewizji Polsat i wciąż cieszy się niegasnącą popularnością. Aneta to nie tylko aktorka serialowa, ale również teatralna i możemy spotkać ją na deskach teatrów w niemal całej Polsce. Pomimo tego, że jest mamą dwóch synów, to świetnie potrafi pogodzić życie zawodowe z prywatnym.

View this post on Instagram

#onset #mood 🎬

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official) on

Aktorka jest bardzo aktywna również w swoich mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się zdjęciami z pracy, czy wolnego czasu kiedy spędza go z synami. Przypomnijmy, że aktorka ma dwóch synów bliźniaków ze związku z aktorem Mikołajem Krawczykiem.

Jak każda aktorka również i Aneta zmienia się jak kameleon na potrzeby różnych ról. Mogliśmy podziwiać już urodę Zając w różowych włosach, czy długich z grzywką, jednak tym razem zaskoczyła nas swoim kolejnym wcieleniem.

Zając została brunetką!

Aneta z jasnej blondynki przemieniła się w ciemną brunetkę! Jej nowa fryzura jest znacznie krótsza od tej poprzedniej. Po raz kolejny już musimy przyznać, że Aneta w każdym kolorze włosów wygląda fenomenalnie, a jako brunetka jest wprost nie do poznania! Jednak, jak czytamy w opisie zdjęcie, jej metamorfoza została stworzona na potrzeby roli!

„Chwila nieuwagi w charakteryzacji i stałam się brunetką 🤪🖤”

Pod postem z jej nowym wyglądem możemy przeczytać same pozytywne komentarze od jej fanów:

„Wyglądasz Zjawiskowo pięknie cudownie’

„Ładnie wyszło, bardzo pasuje ten kolor! Nadal jestem zdania, że powinna Pani nosić takie dłużej niż tylko do roli!”

„Fajnie, pasuje 😍😍”

Myślicie, że Aneta powinna zdecydować się na zmianę koloru włosów? Według nas w jej przypadku idealnie pasuje powiedzenie „ładnemu we wszystkim ładnie”!

Jak Wam się podoba Aneta, jako brunetka!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry