Połącz się z nami

Zakażony koronawirusem Andrzej Duda zabrał głos. „Chciałem przeprosić wszystkich”

zakażony k oronawirusem andrzej duda

News

Zakażony koronawirusem Andrzej Duda zabrał głos. „Chciałem przeprosić wszystkich”

Prezydent zdecydował się opublikować film, na którym opowiedział między innymi o tym, jak się czuje. Zakażany koronawirusem Andrzej Duda zabrał głos.

Andrzej Duda zdradził, czy ma typowe objawy Covid-19 i przeprosił tych, z którymi spotykał się w ostatnich dniach.

duda
https://www.instagram.com/prezydent_pl/

24 października media obiegła zaskakująca informacją o tym, że Prezydent Polski Andrzej Duda ma koronawirusa. O tym, że głowa państwa jest zakażona wirusem Sars-COV-2, pierwszy poinformował jego rzecznik Błażej Spychalski. Polityk za pośrednictwem Twittera przekazał informacje o stanie zdrowia Prezydenta.

„Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi”.

Zakażony koronawirusem Andrzej Duda zabrał głos

Po kilku godzinach od ogłoszenia, że Andrzej Duda ma koronawirusa, sam Prezydent postanowił zabrać głos. Na Twitterze opublikował dwuminutowy film, w którym między innymi zdradził, czy ma objawy choroby Covid-19. Jak się okazuje, Prezydent Duda czuje się bardzo dobrze, nie ma żadnych typowych objawów zakażenia takich jak utrata węchu czy smaku. O tym, że jest zakażony wirusem Sars-COV-2 dowiedział się, ponieważ został poddany rutynowym testom.

„Czuję się dobrze i najbliższe dni spędzę w samoizolacji, będę pracował zdalnie, nie ma z tym żadnego problemu, jestem w pełni sił, mam nadzieję, że tak pozostanie”

Prezydent Andrzej Duda przeprosił również tych, z którymi spotykał się w ostatnich dniach, gdyż w związku z tym oni również poddani są kwarantannie.

„Chciałem przeprosić wszystkich tych, którzy są narażeni na procedury kwarantanny w związku z tym, że spotykali się ze mną w ostatnich dniach. Proszę państwa, jakbym odczuwał jakiekolwiek symptomy koronawirusa, proszę mi wierzyć, wszystkie spotkania byłyby odwołane.”

Poza tym Prezydent zaapelował, aby przede wszystkim dbać o seniorów i zachować wszelkie środki ostrożności.

Życzymy zdrowia!

Świątek na kwarantannie po kontakcie z prezydentem! Doszło do zarażenia?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry