„Zakochani po uszy”: To już koniec serialu. Co zastąpi lubianą produkcję?

25 czerwca 2021
Przez: : W.M.

Chociaż wielu fanów serialu Zakochani po uszy liczyło na to, że wciąż oglądać będą mogli nowe odcinki, wkrótce produkcję zastąpi inny program. Poznajcie szczegóły.

Koniec serialu Zakochani po uszy

Serial Zakochani po uszy to jeden z najchętniej oglądanych produkcji stacji TVN7. Telenowela opowiada o losach wielu bohaterów, którzy na co dzień mierzą się z licznymi życiowymi rozterkami. W głównych rolach widzowie oglądać mogą między innymi Kamilę Kamińska i Michała Meyera, którzy podobnie jak przed kamerami tworzą związek także w życiu prywatnym. Niedawno na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary.

Zobacz także: Kamińska i Meyer zostali rodzicami.

Mimo iż produkcja cieszyła się nieustającym zainteresowanie widzów, którzy w każdy wieczór od poniedziałku do czwartku śledzili losy bohaterów serialu Zakochani po uszy, okazuje się, że finał serialu zbliża się wielkimi krokami. Chociaż wszystkie sezony serialu zwykle kończyły się w czerwcu, widzowie będą mogli nieco dłużej oglądać finałowy sezon. Zmianie ulegnie jednak emisja Zakochanych po uszy. Już od 5 lipca serial pojawiać się będzie na antenie wyłącznie od poniedziałku do środy.

Nowy serial TVN7

Niestety fani serialu Zakochani po uszy muszą pogodzić się z tym, że już wkrótce zakończy się jego emisja. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl zastępca dyrektora programowego TVN – Bogdan Czaja wyznał, że serial tworzony miał być znaczenie krócej, jednak spora popularność sprawiła, że postanowiono wyprodukować więcej odcinków.

Serial od początku był pomyślany jako zamknięta historia, nie możemy go rozciągać w nieskończoność. I tak już trwa znacznie dłużej, niż pierwotnie zakładaliśmy” – powiedział Bogdan Czaja

Już we wrześniu serial Zakochani po uszy zastąpi nowa produkcja – Papiery na szczęście, w której w rolach głównych zobaczymy między innymi Adrianę Kalską, Jakuba Sasaka czy Mateusza Kmiecika.

Żałujecie, że to już koniec serialu Zakochani po uszy? Czy nowa produkcja stacji TVN7, w której zobaczymy Adrianę Kalską, podbije serca widzów?

źródło: wirtualnemedia.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz