Żaneta Lubera: [Ameryka Express, The Voice, Instagram]

17 grudnia 2019
Przez: : KS

Żaneta Lubera to bliska przyjaciółka piosenkarki Patrycji Markowskiej, która zdecydowała się zabrać ją w niewątpliwie jedną z najciekawszych przygód w życiu. Panie razem powalczą o zwycięstwo w nowej edycji popularnego programu TVN Ameryka Expres. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żaneta Lubera: The Voice of Poland

Żaneta dała poznać się szerszej publiczności, kiedy brała udział w jednej z edycji The Voice of Poland. W programie szybko zyskała sympatię telewidzów oraz uznanie jurorów. Co ciekawe, jej trenerką była właśnie Patrycja Markowska. Kobieta mogła liczyć na duże wsparcie z jej strony, a w sieci pojawiały się komentarze, że z powodu wcześniejszej znajomości jest faworyzowana przez jurorkę. Ostatecznie, udało jej się dojść niemalże do samego finału, a niektóre z jej występów biły rekordy wyświetleń na Youtube. Oprócz tego, wzięła również udział w programie Must Be The Music. Razem ze swoim zespołem zaprezentowali własny utwór, który przypadł do gustu wszystkim jurorom.

Żaneta Lubera i Patrycja Markowska

Żanetę i Patrycję łączy nie tylko wspólna pasja do muzyki, ale również przyjaźń. Na swój temat wypowiadają się w samych superlatywach i ewidentnie odnalazły wspólny język. Co więcej, zdarza się, że razem pojawiają się na scenie.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żaneta Lubera: Ameryka Express

Gwiazda postanowiła, że w podróży, w którą wybierze się w programie Ameryka Express, będzie towarzyszyć jej właśnie koleżanka po fachu. Kiedy produkcja zezwoliła na podzielenie się tą informacją z fanami, kobiety zapewniły, że tegoroczna edycja programu przepełniona będzie niezapomnianymi emocjami. Niewątpliwie, przez długi czas nie zapomną tej wspólnej przygody. Premiera odbędzie się już pod koniec lutego na antenie TVN.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żaneta Lubra: Instagram

Przyjaciółka Patrycji Markowskiej prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @zansonik. Przede wszystkim dodaje tam zdjęcia z koncertów i występów, ale również prezentuje swoje ciekawe stylizacje, które tylko dodają jej uroku.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz