Połącz się z nami

Żaneta Stanisławska: [wiek, czym się zajmuje, Marcin Gortat, Instagram]

Opisy gwiazd

Żaneta Stanisławska: [wiek, czym się zajmuje, Marcin Gortat, Instagram]

Żaneta Stanisławska to partnerka jednego z najlepszych koszykarzy na świecie polskiego pochodzenia. Ona i Marcin Gortat tworzą parę już od jakiegoś czasu. Sprawdźmy, czym kobieta zajmuje się na co dzień, ile ma lat oraz czy prowadzi swoje profile w social mediach!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Zaneta Stanislawska (@zaneta_stanislawska)

Żaneta Stanisławska: wiek

Stanisławska ma 36 lat. Mimo, że urodziła się w Polsce, dużą część swojego życia spędza w Stanach Zjednoczonych. Pracę zawodową dzieli z wychowywaniem córki Melissy. Dziewczynka ma aktualnie 10 lat. Dużą przyjemność sprawiają jej podróże w różne zakątki świata. Marcin Gortat wypowiada się o niej w samych superlatywach. Opisuje ją jako kobietę pracowitą, ambitną oraz przedsiębiorczą.

Żaneta Stanisławska: czym się zajmuje?

Kobieta w dużej mierze jest związana z branżą kosmetyczną. Prowadzi warsztaty, szkolenia, a także jest właścicielką dobrze prosperującej sieci szkół o tematyce beauty. Ma także własny salon piękności. Ponadto, jest jedną z organizatorów międzynarodowej konferencji o takiej też tematyce. Jakby tego był mało, doskonale znają ją widzowie porannego programu TVP ,,Pytanie na śniadanie’’. Wszystko dlatego, że często pojawia się tam w roli ekspertki. Najczęściej dzieli się tam tajnikami związanymi z makijażem permanentnym i nowościami w tej dziedzinie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Zanewska (@zaneta_stanislawska)

Żaneta Stanisławska: mąż

Partnerka polskiej gwiazdy NBA ma za sobą nieudane małżeństwo. Jej były partner życiowy, tak samo jak ona prowadzi własną działalność. Mimo, iż ich drogi rozeszły się na dobre, razem wychowują córkę, która jest owocem ich związku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Zanetawska (@zaneta_stanislawska)

Żaneta Stanisławska: Marcin Gortat

Marcin Gortat już od jakiegoś czasu nie ukrywa, że chciałby znaleźć odpowiednią kobietę, z którą mógłby stworzyć rodzinę. Wszystko wskazuje na to, że właśnie tak stało się w przypadku Stanisławskiej. Para spotyka się już od około dwóch lat. Sportowiec zdradził, że nawet jeśli zdecyduje się pójść o krok dalej i oświadczy się Stanisławskiej, nie planuje dzielić się tą informacja z opinią publiczną.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Zanawska (@zaneta_stanislawska)

Żaneta Stanisławska: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @zaneta_stanislawska, a jej aktywność śledzi tam ponad 14 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Zaneslawska (@zaneta_stanislawska)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry