Połącz się z nami

Zapowiedziano 2. część „Dziewczyn z Dubaju”! Kiedy premiera?

2. część "Dziewczyn z Dubaju"

News

Zapowiedziano 2. część „Dziewczyn z Dubaju”! Kiedy premiera?

Zapowiedziano 2 część „Dziewczyn z Dubaju”. Tym razem historię zorganizowanej prostytucji polek rozszerzono o kolejne fakty w sprawie. Kiedy premiera?

W 2015 roku na jaw wyszła tzw. „afera dubajska”. Proceder polegał na zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi szejkami. Sprawa stała się jeszcze bardziej kontrowersyjna, kiedy okazało się, że zamieszane są w nią znane osobistości, m.in. uczestniczka programu „Top model”, Miss Polonia, aktorka z filmu „Sfora” czy aktorka znana z jednego z popularnych seriali. Żeby tego było mało, część kobiet prowadziła podwójne życie. Miały mężów oraz dzieci, a przed wyjazdem do Dubaju mówiły rodzinie o kolejnym rzekomym projekcie, w którym biorą udział. Wydarzenia te spisał w swojej książce pt. „Dziewczyny z Dubaju” Piotr Krysiak – polski dziennikarz śledczy i pisarz.

Zapowiedziano 2. część „Dziewczyn z Dubaju”!

Z informacji portalu pudelek.pl wynika, że już niebawem pojawi się 2. część książki, z której dowiemy się o kolejnych faktach związanych ze sprawą. Piotr Krysiak w rozmowie z Pudelkiem zdradził, że w 2. części ukazane będą nowe sposoby werbowania prostytutek. Tym razem kluczowe okazały się być takie aplikacje jak Instagram, Snapchat, Tinder czy Grindr.

„Dziś klienci i prostytutki to przede wszystkim minimum weekendowe sex-party nie przy alkoholu tylko przy narkotykach i viagrze. Wśród klientów prostytutek, których opisuję, nie zabraknie znanych telewizyjnych prezenterów, wziętych pisarzy, skompromitowanych biznesmenów, prezesów państwowych spółek oraz polityków. I to wbrew pozorom wcale nie z liberalnych ugrupowań” – zdradził Krysiak w rozmowie z Pudelkiem.

Premierę 2. części „Dziewczyn z Dubaju” zapowiedziano na kwiecień 2021 roku.

Co więcej, sprawa „afery dubajskiej” okazała się na tyle ciekawa, że produkcją filmu na ten temat zajęła się Doda wraz ze swoim mężem. Zobaczymy w nim wiele gwiazd polskiego kina, m.in. Katarzynę Figurę, Giulio Berrutiego, Józefa Pawłowskiego, Jana Englerta i Beatę Ścibakówną-Englert. Zobacz także: „Dziewczyny z Dubaju”- o czym będzie film? Kim są tytułowe bohaterki? Reżyserka zdradziła rąbka tajemnicy.

Planujecie przeczytać 2. część książki?

źródło: instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry