Zaprzysiężenie Joe Bidena: Lady Gaga wykonała hymn w widowiskowej kreacji z przekazem! WOW!

20 stycznia 2021
Przez: : M.J

O godzinie 17:00 polskiego czasu odbyło się zaprzysiężenie Joe Bidena. Podczas uroczystości nie tylko byliśmy świadkami przemówień, ale również występów gwiazd tj. Lady Gaga, czy Jennifer Lopez. Uwagę bez wątpienia zwracała kreacja Lady Gagi, która zamieściła w niej dosadny przekaz! Zobaczcie!

Inauguracja 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych stała się faktem. O godzinie 17:00 polskiego czasu Joe Biden został zaprzysiężony. W tym ważnym dniu nie mogło zabraknąć obok niego pierwszej damy, Jill Biden. Zachwyciła ona swoją błękitną stylizacją, jak i wiceprezydent USA Kamala Harris, która zaprezentowała się w fiolecie. Nie da się ukryć, że zupełnie inaczej wyglądała, była już pierwsza dama, Melania Trump, która tego dnia postawiła na czerń.

Podczas ceremonii nie tylko pojawiły się największe nazwiska ze świata polityki, ale również byliśmy świadkami występów gwiazd. Popis swoich umiejętności wokalnych dała Lady Gaga, która nie kryła swojego wzruszenia. Dzień przed występem artystka udała się do Kapitolu, aby pomodlić się za pokój w Stanach Zjednoczonych:

„Modlę się, że jutro będzie dniem pokoju dla wszystkich Amerykanów. Dzień miłości, a nie nienawiści. Akceptacji, a nie strachu. Dzień marzeń o naszej przyszłości w szczęśliwym kraju. Marzenie o braku przemocy, marzenie o bezpieczeństwie naszych dusz. Miłość z Kapitolu”.

View this post on Instagram

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

Jednak to stylizacja artystki wzbudziła ogromne zainteresowanie! Zobaczcie, jak prezentowała się podczas zaprzysiężenia Joe Bidena!

Zaprzysiężenie Joe Bidena: Lady Gaga wykonała hymn w zjawiskowej kreacji!

Zaprzysiężenie Joe Bidena było wydarzeniem, na które czekał cały świat. Lady Gaga tym razem również nie zawiodła. Zawsze zaskakuje nas swoimi stylizacjami, które jak wiadomo, nie raz były bardzo kontrowersyjne. Tym razem postawiła na bardzo prostą górę i zjawiskowy dół swojej kreacji, który zdecydowanie podkreślił, iż jest gwiazdą światowego formatu. Niemniej jednak największą uwagę zwróciła ogromna, złota broszka przypięta do skromnej marynarki.

Gołąb z gałązką jest symbolem pokoju. Bez wątpienia występ artystki był bardzo wzruszający, co wyraźnie jej się udzielało.

Na scenie pojawiła się również Jennifer Lopez, która na tę specjalną okazję zaprezentowała się cała w bieli. Oba występy gwiazd możecie zobaczyć poniżej!

Zaprzysiężenie Joe Bidena: Lady Gaga!

Zaprzysiężenie Joe Bidena: Jennifer Lopez!

https://www.youtube.com/watch?v=DqVDh4s9htE

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej