Połącz się z nami

Zaręczyny Lewandowskich. Ania zdradziła, jak wyglądał ten wyjątkowy moment…

Lewandowska zdradziła, jak Robert jej się oświadczył

Z życia gwiazd

Zaręczyny Lewandowskich. Ania zdradziła, jak wyglądał ten wyjątkowy moment…

Ania i Robert Lewandowscy to jedno z najpopularniejszych małżeństw w świecie polskiego show-biznesu. Obydwoje darzą się ogromnym szacunkiem, a pomimo długiego stażu nadal łączy ich wyjątkowe uczucie. Teraz fani pary mogli dowiedzieć się, jak wyglądały zaręczyny Lewandowskich.

View this post on Instagram

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Lewandowscy – życie rodzinne

Ania i Robert odnieśli ogromną karierę w świecie sportu. Zarówno jedno, jak i drugie ma na swoim koncie nie lada osiągnięcia. Pomimo tego Lewandowscy nie zrezygnowali z założenia rodziny. Blisko cztery lata temu na świat przyszła ich pierwsza córka Klara. Dziewczynka wniosła do domu ogrom szczęścia i od razu poszła w ślady swoich rodziców. W zeszłym roku Lewandowscy powitali swoją drugą córkę – Laurę.

Lewandowscy w mediach społecznościowych

Zarowno Ania, jak i Robert są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Na swoich profilach dzielą się zarówno życiem zawodowym, jak i prywatnym. Wszyscy fani małżeństwa mają możliwość oglądać rodzinne zdjęcia Lewandowskich. Zarówno Ania, jak i Robert chętnie dodają liczne fotografie, niemniej jednak zawsze bronią prywatności swoich córek. Trenerka dodatkowo porusza również inne tematy związane z jej małżeństwem oraz udostępnia wspólne zdjęcia i nagrania z Robertem. Na jednej z najnowszych relacji postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów, zdradzając, jak wyglądały ich zaręczyny.

Zobacz także: Lewandowscy planują jeszcze jedno dziecko?

Zaręczyny Lewandowskich

Ania i Robert od długich, czternastu lat tworzą udany związek. Na kolejny etap weszli w czerwcu 2011 roku. Wiemy, że zaręczyny Lewandowskich odbyły się na rajskich Maledwiach. Do tej pory Ania ani Robert nie zdradzali natomiast szczegółów tego wyjątkowego dnia.

Ania postanowiła odpowiedzieć na pytania zadawane przez swoich fanów. Jeden z nich zapytał trenerkę, o szczegóły dotyczące jej zaręczyn z Robertem. Ania krótko opisała, jak wyglądał ta romantyczna chwila, zdradzając, że Robert postanowił zrobić to z zaskoczenia:

„Z zaskoczenia, na wyspie, w wodzie”

Zaręczyny Lewandowskich

Spodziewaliście się?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry