Zaręczyny w rodzinie Królikowskich! Kiedy ślub?

2 października 2020
Przez: : M.J

Zaręczyny w rodzinie Królikowskich! Jeden z magazynów donosi, że w rodzinie Królikowskich szykuje się wesele. Małgorzata Ostrowska- Królikowska nie kryje swojego szczęścia, bo jeden z jej synów postanowił zrobić krok dalej i oświadczył się swojej partnerce! Zobaczcie!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraz z Pawłem Królikowskim doczekali się piątki dzieci-Antoniego, Jana, Julii, Marceliny oraz Ksawerego. W lutym tego roku odszedł Paweł Królikowski, który od dłuższego czasu zmagał się z poważną chorobą. Jednak ciężkie chwile w rodzinie Królikowskich już za nimi, a teraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma prawdziwy powód do radości!

Jakiś czas temu aktorka wywołała zamieszanie w mediach, kiedy na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie ogromnego bukietu kwiatów oraz pierścionka.

https://www.instagram.com/malgorzata_ok/

Wówczas niemal wszystkie portale donosiły, że to najstarszy syn Królikowskich – Antoni, postanowił oświadczyć się swojej nowej partnerce Joannie Opozdzie. Wielkim zaskoczeniem wówczas było to, że Joanna i Antek nie byli wtedy długo parą. Jednak nikt nie wziął pod uwagę, że to młodszy syn aktorki postanowił zalegalizować swój związek.

Jak się okazuje, to nie Antek, lecz Janek stanie na ślubnym kobiercu z aktorką Joasią Jarmołowicz!

Zaręczyny w rodzinie Królikowskich!

Jan Królikowski od kilku lat związany jest z Joanną Jarmołowicz. Para w zeszłym roku doczekała się nawet synka, który nie dawno skończył roczek. Teraz tygodnik Rewia donosi, że to właśnie oni staną na ślubnym kobiercu, a Małgorzata nie kryje swojego szczęścia takim obrotem sprawy:

“Planują ślub i wesele. Małgosia jest szczęśliwa, że udało mu się założyć rodzinę. Paweł z pewnością też by się z tego bardzo cieszył”

Niestety, ale na profilach w mediach społecznościowych tej dwójki nie znajdziemy żadnego zdjęcia, które świadczyłoby o zaręczynach. Niemniej jednak możemy zobaczyć, że Janek i Asia tworzą bardzo zgrany duet i nie da się ukryć, że ślub będzie tylko przypieczętowaniem ich miłości.

Jeżeli doniesienia tygodnika się potwierdzą, to my już życzymy Joannie i Jankowi wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz