Połącz się z nami

Zarobki Joanny Krupy zwalają z nóg! Z czego czerpie największe zyski?

Joanna Krupa.

Z życia gwiazd

Zarobki Joanny Krupy zwalają z nóg! Z czego czerpie największe zyski?

Joanna Krupa od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Jest również jedną z tych gwiazd, której udało się osiągnąć sukces za oceanem, gdzie również jest określana mianem celebrytki. Jak się okazuje, Krupa nie może narzekać na brak kontraktów, bo tylko do końca tego roku zarobi około 5 milionów złotych!

Kilka słów o Joannie Krupie

Joanna Krupa jest jedną z tych Polek, którym udało się zasłynąć również w Stanach Zjednoczonych. Od lat swoje życie dzieli pomiędzy Polską i USA, a w swoim rodzimym kraju nadal jest gwiazdą na topie.

Joasia jest polsko-amerykańską modelką, ale również niejednokrotnie pojawiła się na ekranie. Zagrała w 10 amerykańskich produkcjach. Na swoim koncie ma również mnóstwo sesji do najpopularniejszych magazynów, a od 2010 roku jest jurorką oraz gospodynią programu stacji TVN Top Model.

Zobacz także: Zarobki gwiazd w Tańcu z Gwiazdami! Ile zarabiają w programie stacji Polsat?

Joasia od 2019 roku jest również mamą córeczki, którą wraz z mężem Douglasem Nunesem nazwali Asha-Leigh. Choć po urodzeniu córki nieco zwolniła tempo, to macierzyństwo nie przeszkodziło jej nadal rozwijać swojej kariery.

Joanna Krupa i Asha-Leigh
Joanna Krupa z córeczką.

Jak się okazuje, 42-latka do końca 2021 roku może zarobić ogromne pieniądze.

Zarobki Joanny Krupy

Informator jednego z portali donosi, że konto Krupy do końca roku może zasilić spora suma. Joanna współpracuje z dużą firmą marketów oraz akcesoriów dla dzieci. Niemniej jednak najwięcej zarobi dzięki firmie bieliźnianej, której jest twarzą:

“Joanna do końca 2021 roku zarobi ponad pięć milionów złotych. W tym roku podpisała kontrakt reklamowy z dużą siecią marketów RTV AGD, reklamowała jedną z największych drogerii, ma kontrakt z firmą z produktami dla dzieci i reklamuje zabawki dla dzieci. Prowadząca „Top Model” dostała też duże pieniądze za pracę w programie, jednak najwięcej zainkasowała, będąc twarzą firmy produkującej bieliznę oraz na własnej linii perfum”– mówi informator portalu Pudelek.

Joanna jest również bardzo aktywna na swoim Instagramie. Już teraz profil modelki obserwuje 1,8 miliona internautów i to właśnie tam za dodanie jednego sponsorowanego postu, jest w stanie zarobić kilkanaście tysięcy złotych.

Zobacz także: Ile wynoszą zarobki polskich influencerów?

Spodziewaliście się, że Joanna Krupa jest aż tak wpływową osobą?

Źródło: Instagram Joanny Krupy / Pudelek

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry