Zarobki najmłodszych aktorów. Kwoty robią wrażenie!

Słowa kluczowe:
aktorzydzieciPolskazarobki
10 lipca 2019
Przez: : obcas

 

Na pewno każdy z Was kojarzy najmłodszych aktorów grających w popularnych serialach. Ogólnie zarobki aktorów grających w serialach mogą się sporo od siebie różnić. Jednak ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę aktorską, potrafią zgarnąć za jeden dzień pracy całkiem spore kwoty!

Ciekawi jesteście, kto zarabia najwięcej?

Zarobki najmłodszych aktorów

Najwięcej zarabia Adam Zdrójkowski. 19-latek znany jest jako Kuba Boski z serialu „Rodzinka.pl” oraz jest także prowadzącym „The Voice Kids”. Za jeden dzień na planie zdjęciowym, młody aktor inkasuje około 3000 złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Uśmiech! 😁❤️ #nbteam Dobrego dnia!

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)

Drugie miejsce wśród najlepiej zarabiających młodych aktorów zajmuje jego serialowy brat Kacper, czyli Mateusz Pawłowski. 15-latek za jeden dzień pracy na planie zarabia około 2500 złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

15 lat minelo jak jeden dzień 🎉🎉

Post udostępniony przez Mateusz Pawłowski (@mateopawlowski)


Miejsce na podium zajmuje także Wiktoria Gąsiewska, która także występuje w serialu „Rodzinka.pl”. Za jeden dzień pracy 20-latka dostaje około 2000 złotych. Prywatnie jest dziewczyną Adama Zdrójkowskiego.

Trochę mniej zarabiają bracia bliźniacy, Antoni i Kajetan Borowscy z serialu „Przyjaciółki”. Za jeden dzień pracy na planie zarabiają około 1200 złotych.

 

Taką samą pensję otrzymuje Krystian Domagała grający w serialu „M jak miłość”.
Julia Królikowska z serialu „Klan” za jeden dzień planu zdjęciowego dostaje 1000 złotych.

Na końcu plasuje się aktor grający w serialu „Pierwsza miłość”. Hubert Zdaniuk za jeden dzień pracy otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 800 złotych.

Zarabiać takie kwoty w ciągu jednego dnia chciałby nie jeden z nas 🙂 Trzeba jednak przyznać, że seriale, w których grają Ci młodzi aktorzy, są niezwykle popularne i to właśnie dlatego zarobki najmłodszych aktorów są aż tak wysokie.

A kogo najbardziej lubicie z tego zestawienia? A może kogoś pominęliśmy? Piszczcie w komentarzach!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej