Połącz się z nami

Zaskakujące WYZNANIE Dawida Podsiadło: „Jestem potwornie zakochany”!

News

Zaskakujące WYZNANIE Dawida Podsiadło: „Jestem potwornie zakochany”!

Dawid Podsiadło zaskoczył swoje fanki wyznaniem, że jest zakochany!  W komentarzu na Facebooku poinformował o swojej nowej miłości, tym samym nie pozostawiając żadnych złudzeń swoim wielbicielkom!

Całkiem niedawno, media spekulowały, że Dawid ma nową miłość. Wokalista rzekomo spotyka się z  Zosią Wichłacz, znaną z filmu „Miasto 44”  i serialu  „1983”. Wcześniej Podsiadło przez wiele lat związany był z Eweliną Cnotą, która była nawet jego narzeczoną. W zeszłym roku media obiegła wiadomość, że para rozstała się, a miejsce Eweliny zajęła Zosia.

Dawid nigdy nie potwierdził plotek dotyczących nowego związku. Z natury jest skrytym człowiekiem, który nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, a tym bardziej uczuciach. Tym bardziej jego ostatnie wyznanie mocno zaskoczyło jego fanów. Jedna z internautek  zadała pytanie na jego profilu, czy umówiłby się  z fanką:

„Jakbyś wypatrzył w tłumie kogoś kto ci się spodobał to zagadałbyś do niej po koncercie czy raczej wolisz nie umawiać się ze swoimi fankami?”

Piosenkarz  odpowiadając na pytanie fanki, wyznał, że jest zakochany:

„Generalnie bycie moim fanem/fanką raczej mocno dyskwalifikuje jeśli chodzi o randkowanie. W szczególności jeśli kontekst spotkania to mój koncert etc. Ale wśród tysięcy spotkanych na swojej drodze uczestników koncertów widziałem wiele osób, które zachwyciły mnie swoją urodą lub osobowością lub jednym i drugim. Więc zakładam, że gdybym był zainteresowany nawiązaniem kontaktu, to bym to zrobił. Niestety, jak zwykle, jestem potwornie zakochany”.

Słowa te bardzo zaskoczyły fanki piosenkarza. Dla wielu to wyznanie nie jest w stylu Podsiadło, który przecież stroni od publicznego ukazywania uczuć. Znając Dawida i jego specyficzne poczucie humoru, możemy przypuszczać, że jego komentarz  był tylko niezłą podpuchą.

Też tak uważacie? Czy może jednak wokalista miał na myśli Zosię?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry