Zawadzka eksponuje biust w kwiecistym komplecie! Wygląda bardzo ponętnie!

12 czerwca 2020
Przez: : M.J

Marcelina Zawadzka bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Jej najnowsze zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie, zachwyciły osoby obserwujące jej profil i musimy przyznać, że tymi fotkami tylko udowodniła, że nie bez przyczyny wygrała konkurs Miss Polonia! Zobaczcie! Zawadzka eksponuje biust w kwiecistym komplecie!

Marcelina Zawadzka, od kiedy w 2011 roku sięgnęła po koronę najpiękniejszej Polki, szybko zyskała rozgłos i wypłynęła na szerokie wody show-biznesu. Po konkursach piękności coraz częściej mogliśmy oglądać Marcelę na ekranach naszych telewizorów. Aktualnie jest jedną z prowadzących śniadaniowy program “Pytanie na śniadanie”.

Zawadzka, jak niemal wszystkie znane osoby jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, który na ten moment obserwuje aż 565 tysięcy internautów, a ta liczba powiększa się z dnia na dzień. To właśnie tam znajdziemy wiele stylówek, które na pewno przypadną do gustu niejednej kobiecie, a Marcela z każdym dodanym zdjęciem udowadnia, że tytuł najpiękniejszej Polki nie został jej przyznany przypadkowo.

Tym razem na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w pięknym, kwiecistym komplecie, którym podkreśliła swoje kobiecie krągłości. Zobaczcie!

Zawadzka eksponuje biust w kwiecistym komplecie! Wygląda bardzo ponętnie!

Marcela na najnowszych zdjęciach zaprezentowała się nie tylko w cudownym makijażu, ale również naszą uwagę zwróciła jej stylizacja. Musimy również dodać, że nie należy ona do najtańszych, bo jej koszt przekracza ponad 1000 złotych!

Kwiecisty top, który idealnie podkreślił biust Marceliny znajdziecie w internetowym sklepie “For Love & Lemons“. Jego nazwa to “Laramie Crop Top“. Za tę bluzeczkę przyjdzie nam zapłacić 720 złotych!

Dodatkowo do topu można zamówić spódnicę w stylu midi, która sięga za kolano i jest asymetrycznego kroju. Ta modowa perełka również nie należy do najtańszych. Jeżeli chciałybyście się stać jej posiadaczkami, to musicie na nią przeznaczyć 830 złotych. Jej nazwa to “Laramie Midi Skirt”.

Pomimo tego, że cały zestaw nie należy do najtańszych, to bez wątpienia Marcela wygląda w nim zjawiskowo, o czym również świadczą komentarze od internautów pod powyższymi zdjęciami:

“Jak można być taką torpedą ??? !!! 😍🔥”

“W tej odsłonie jesteś bardzo podobna do Beyonce 😊👍 super 😍”

“🔥😍❤️ Polki są najpiękniejsze na świecie”

“Bosz jak można być tak ładną?! 😳😳😳 No jaaaaaaak? 😍♥️♥️♥️”

Nas zachwyciła Marcela swoją kwiecistą stylizacją! A Wam, jak się podoba?

TUTAJ możecie zobaczyć, jak prezentuje się Marcela bez makijażu i jej codzienny rytuał!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej