Zbigniew z Sanatorium miłości 5: [wiek, praca, partnerka]

29 grudnia 2022
Przez: : M.S.

Kolejnym uczestnikiem najnowszej edycji Sanatorium miłości został Zbigniew. Senior zgłosił się do programu, aby odnaleźć miłość. Kim jest Zbigniew z Sanatorium miłości? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień?

Zbigniew z Sanatorium miłości 5: wiek

Zbigniew to jeden z uczestników 5. edycji Sanatorium miłości. Kuracjusz ma 65 lat i pochodzi ze Szczecina. Aktualnie mężczyzna jest na emeryturze. Wcześniej pracował między innymi w domach społecznych, w stoczni oraz zakładach budowlanych. W ostatnim czasie był woźnym i konserwatorem, w jednym z techników. Niedawno pożegnał swojego ojca, którym przez ponad trzy lata zajmował się wraz ze swoją siostrą. Wcześniej zmarła mu także żona, z którą był razem przez ponad trzydzieści trzy lata. Jest bardzo wierzący i gdyby nie wiara, nie dałby rady się podnieść po tak tragicznych przeżyciach.

Do udziału w programie Sanatorium Miłości namówiła go siostra oraz siostrzenica.

Zbigniew z Sanatorium miłości 5: partnerka

Zbigniew jest bardzo towarzyskim mężczyzną, który nie ma problemu z poznawaniem ludzi. Jest otwarty na wszelkie znajomości. 65-latek szuka kobiety, która będzie wobec niego szczera i lojalna. Mimo, ze sam wierzy w Boga i jest bardzo wierzący, jego partnerka wcale nie musi być katoliczką.

Sam o sobie mówi, że jest odważnym człowiekiem, nie bojącym się wyzwań.

Jestem człowiekiem odważnym…

Marzenie Kuracjusza jest lot samolotem, gdyż w przeszłości nigdy nie miał okazji tego doświadczyć.

Zbigniew, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Sanatorium miłości 5

Premiera najnowszej edycji Sanatorium miłości zbliża się wielkimi krokami. Odcinki 5 sezonu reality-show emitowane będą od 1 stycznia w niedzielne wieczory o godz. 21:15.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Zdzisław z Sanatorium Miłości 5

Oprócz Adama w programie pojawia się inni Kuracjusze wśród których znaleźli się miedzy innymi: Zdzisław, Krzysztof, Adam, Dariusz, Józef oraz Asia, Ewa, Anita, Iwona, Asia i Bożena.

Źródło: Instagram Sanatorium Miłości

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej