Zborowska urodzi… Ups Bohosiewicz przypadkiem zdradziła płeć dziecka Zosi? Jak się wytłumaczyła?

15 kwietnia 2021
Przez: : M.S.

Zosia Zborowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka nie podzieliła się jeszcze informacją o płci swojego dziecka. Czyżby jedna z jej przyjaciółek, Maja Bohosiewicz, przypadkiem zdradziła, kogo urodzi żona Andrzeja Wrony? Płeć dziecka Zosi Zborowskiej została ujawniona? Bohosiewicz skomentowała sprawę!

Zosia Zborowska jest w ciąży

Pod koniec marca, Zofia Zborowska ogłosiła na swoim Instagramie, że niebawem wraz ze swoim mężem, Andrzejem Wroną, po raz pierwszy zostaną rodzicami. Aktorka dołączyła do innych ciężarnych gwiazd. Niewątpliwie to kolejny rok, w którym panuje prawdziwy baby boom w polskim show- biznesie. Swoje pociechy w tym roku powitają na świecie m.in. Klaudia Halejcio, Ida Nowakowska, Agnieszka Włodarczyk, Ania Starmach, Agnieszka Kaczorowska.

Zosia i Andrzej w jednakowym czasie zamieścili na swoich profilach zdjęcie, na którym przedstawili rebus. Na fotografii pozuje ciężarna aktorka odsłaniając swój nieco zaokrąglony brzuch oraz siatkarz trzymający dwa worki z lodem. Pod opublikowanym postem na Instagramie pojawiło się sporo gratulacji od znajomych z branży.

Niedługo po ogłoszeniu radosnej nowiny, Zborowska zdobyła się na zwierzenia odnośnie swojego samopoczucia w stanie błogosławionym. Okazało się bowiem, że Zosia nie przechodzi ciąży zbyt lekko

„Baliśmy się, wiadomo. Teraz się czuję taka trochę jakby obdarta z tajemnicy, mogę już teraz na legalu sapać i pokazać wydęty bebzon (…) Jak dla mnie to nie jest stan cukierków, bąbelków, baloników, full mejkapu i czucia się jak motylek, o nie! Mam nadzieję, że jest nas więcej, że w tej ciąży czujemy się wszystkie mniej więcej w ten sam sposób, bo ja jak sobie obserwuję niektóre osoby w ciąży, to myślę „wow, chciałabym tę ciążę tak znosić”. No, nie było mi dane…”

Płeć dziecka Zosi Zborowskiej

Do tej pory płeć, Zofia nie ujawniła płci swojego nienarodzonego dziecka. Jednak czujni internauci zwrócili uwagę, że przy jednym ze swoich wpisów, Maja Bohosiewicz zdradziła, że Zosia urodzi… dziewczynkę. Przyjaciółka ciężarnej aktorki opublikowała zdjęcie, na którym wraz z Olgą Frycz trzyma Zborowską za brzuszek. Opatrzyła je pięknym wpisem, w którym wkradła się emotikonka z buzią dziewczynki i butelką. Internauci nie mają wątpliwości, że tym samym aktorka ujawniła płeć dziecka Zosi Zborowskiej.

“Kto nie złapie ciężarnej za brzuszek tego szczęście nie spotka. Jak z kominiarzem. Baba w ciąży – koniom lżej. Psy szczekają, kobieta w ciąży jedzie dalej. Gdzie kobiet w ciąży szczęść tam nie ma co jeść. Zapatrzył się jak w malowaną kobitę w ciąży! ❤️ Zosia ! Wszyscy się bardzo cieszymy❤️❤️❤️❤️ i czekamy na 👩🏻‍🍼 ps. Zosia się zgodziła żeby ją trzymać za brzuch choć zwyczaj jak obcy łapią jest straszny 😜🙈”

https://www.instagram.com/p/CNsYcUYlSop/

Jedna z internautek zapytała wprost, czy rzeczywiście płeć maleństwa została ujawniona. Maja odpowiedziała jej dyplomatycznie:

“😂😂 🤱🏼👩🏻‍🍼🧑🏼‍🍼👨🏼‍🍼 tu są wszystkie dostępne – GENDER miła pani. GENDER nie ma ani dla dziewczynek ani dla chłopców 😢”

Myślicie, że podejrzenia internautów są słuszne?

Źródło: Instagram Zosi Zborowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej