Zdjęcia z Poczty Polskiej, internauci nie dowierzają. To nie przeróbka [FOTO]

1 marca 2023
Przez: : obcas

Zdjęcia z Poczty Polskiej zalewają sieć. Internauci nie dowierzają w to co tam widać, jednak zapewniamy – to nie przeróbka. Znamienne fotografie pojawiły się na Twitterze. Osobny artykuł wszystkiemu poświęcił też portal o2.pl. Pocztę Polską nazwano tam “targowiskiem”. Wszystko ze względu na to, że poczty zamieniły się w swego rodzaju bazary, gdzie sprzedaje się dosłownie wszystko. Szczegóły oraz zdjęcia zobaczycie poniżej.

Zdjęcia z Poczty Polskiej, internauci nie dowierzają. To nie przeróbka [FOTO]

Jak dobrze wiadomo, placówki Poczty Polskiej oferują wiele możliwości. Najbardziej pocztę kojarzymy jednak z odbieraniem i nadawaniem listów, paczek, przesyłek, przesyłania pieniędzy, opłacania rachunków i zakupu znaczków pocztowych. Jednakże, w obecnych czasach wiele z tych rzeczy robimy poza pocztą – choćby w internecie, lub z wykorzystaniem nowoczesnych usług. Dlatego też osoby, które od dawna nie były na poczcie, mogą się nieco zdziwić. W sieci pojawiło się sporo zdjęć z punktów Poczty Polskiej, które obecnie bardziej przypominają targowisko lub bazar. Wszystko przez sprzedawane tam artykuły, których ilość i zakres jest po prostu olbrzymi.

Jak relacjonuje o2.pl, poza artykułami niezbędnymi na poczcie – takimi, jak choćby znaczkami, kartkami, kopertami, w punktach Poczty Polskiej sprzeda się jeszcze… damskie torebki, ręczniki, znicze, plecaki a nawet słodycze. Serwis o2.pl przytacza komunikat z oficjalnej strony Poczty Polskiej:

Posiadamy artykuły niezwiązane z usługami pocztowymi, wśród których są m.in.: artykuły i wydawnictwa dla dzieci, artykuły biurowe, książki, słodycze i towary okolicznościowe (np. kalendarze, znicze, flagi). Klienci mogą w naszych placówkach nabyć pamiątki i upominki regionalne.

A jak wszystko wygląda w rzeczywistości? Zobaczcie sami:

ZOBACZ TAKŻE: „Samolot zagłady” już w Europie. Co to oznacza?

“Poczta Polska czekamy na jakieś obuwie”

Portal o2.pl opisał sytuację, jaką na poczcie spotkała czytelniczka strony. Internauci na Twitterze ochoczo pokazują jednak też swoje zdjęcia z Poczty Polskiej i nie szczędzą zgryźliwych komentarzy. Jedna z użytkowniczek portalu napisała:

Poczta Polska czekamy na jakies obuwie, landyrynki, kolorowanki i inne juz sa.

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej