Zdjęcie Mai Hyży zdradziło płeć dziecka? Fani nie mają wątpliwości

8 maja 2020
Przez: : W.M.

Wokalistka, która niedawno pochwaliła się pokaźnych rozmiarów ciążowym brzuchem, z każdym kolejnym dniem dzieli się radością z fanami. Ostatnie zdjęcie Mai Hyży zdradziło płeć dziecka?

Maja jest już mamą dwóch chłopców! Kto już niebawem dołączy do rodzeństwa?

Od dwóch tygodni głośno zrobiło się o wokalistce, którą widzowie poznali już kilka lat temu w jednym z talent-show. Maja Hyży wzięła udział w 2 polskiej edycji programu „X-factor” i od tego czasu rozwija swoją karierę muzyczną. Chociaż do programu zgłosiła się z ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyży, krótko po emisji para przyznała, że postanowili się rozstać.

Dokładnie 21 kwietnia Hyży przekazała, że spodziewa się kolejnego dziecka. Maja i Grzegorz są już rodzicami bliźniaków, którzy przyszli na świat niedługo przez tym, jak ich rodzice wystąpili w programie. Jak się okazuje, niebawem chłopcy będą mieli rodzeństwo. Maja, która od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochana, przez kilka miesięcy ukrywała swój stan, ale nie dawno przyszedł moment, w którym chciała się podzielić radosną nowiną ze wszystkimi. Od kiedy Hyży zdradziła, że spodziewa się kolejnego dziecka, na jej profilu w mediach społecznościowych pojawia się wiele zdjęć, na których piosenkarka dumnie eksponuje ciążowe krągłości.

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Zdjęcie Mai Hyży zdradziło płeć dziecka?

Maja i jej partner Konrad wkrótce powitają na świecie pierwsze wspólne dziecko. Maja już wielokrotnie podkreślała, że czuje się cudownie, a kolejna ciąża to spełnienie jej marzeń. Chociaż przyszli rodzice, znają płeć dziecka, Hyży nie chciała jej dotychczas zdradzać.

Ostatni post wokalistki, który znalazł się na jej Instagramie, może wiele sugerować, a przynajmniej tak twierdzą jej fani. Maja i Konrad na zdjęciu trzymają się za ręce, obok widać pluszaki w kolorze niebieskim oraz różowym. Mężczyzna wyraźnie wskazuje palcem na kolor niebieski, co według większości obserwatorów świadczy, że być może Maja urodzi chłopczyka.

„No przecież widać że facet pokazuje palcem ze chłopiec 😁😉”

„Chłopczyk chyba chłopczyk jest wskazany.. 😅❤️ Byle zdrowy był bejbi”

Myślicie, że to przypadek, czy faktycznie ostatnie zdjęcie Mai Hyży zdradziło płeć dziecka?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej