Połącz się z nami

Zdrójkowski i Gąsiewska w hicie TVP! Jaki program poprowadzą?

News

Zdrójkowski i Gąsiewska w hicie TVP! Jaki program poprowadzą?

W jesiennej ramówce TVP zobaczymy wiele nowych twarzy. Nie tylko skład jury programów uległ zmianie, ale jak się teraz okazuje, produkcja zatrudniła całkowicie nowych prowadzących! Zobaczcie, które show poprowadzi Zdrójkowki i Gąsiewska! Na pewno jest to ogromne zaskoczenie!

Producenci programów w stacji TVP zaskakują nas od samego początku. Przez programy przewinęło się już wiele osób, które zasiadały w fotelach trenerów, jak i prowadziły show. W 10. edycji „The Voice of Poland” do poprzedniego składu jury, czyli Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka dołączyli Kamil Bednarek i Margaret. Jak się okazuje będą również zupełnie nowi prowadzący „The Voice Of Poland”! Zdrójkowski i Gąsiewska w hicie TVP!

Z Tomaszem Kammelem i Maciejem Musiałem show poprowadzi po dłuższej nieobecności Marcelina Zawadzka. Zastąpi ona zwolnioną z Telewizji Polskiej Barbarę Kurdej-Szatan. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ! Zawadzka pojawi się jednak tylko w odcinkach, które będą nadawane na żywo.

Więc kto nowy dołączy do ekipy?

Jak się okazuje Zdrójkowski i Gąsiewska w hicie TVP to kolejna para prowadzących jubileuszową edycję „The Voice of Poland”!

View this post on Instagram

? #weekendtime#newprojects#nikiszowiec ?

A post shared by Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski) on

Wiktoria z Adamem są parą od niemal dwóch lat. Zostali oni zwycięzcami pierwszej edycji „Dance, Dance, Dance”. Para świetnie prezentuje się w kamerze, do czego nie mamy żadnych wątpliwości.

O ile Adam ma już doświadczenie w prowadzeniu tego typu formatu, (przypominamy, że był współprowadzącym pierwszej edycji „The Voice Kids”), to dla jego dziewczyny będzie to debiut!

Para od zawsze podkreślała, że uwielbia ze sobą pracować. Dowodem na to jest serial „Rodzinka.pl”, gdzie już od wielu lat śledzimy losy tej dwójki.

Następną ich wspólną produkcją był właśnie taneczny program, którego zostali zwycięzcami. O Wiktorii i Adamie pomimo ich młodego wieku już mówi się, że są jedną z najładniejszych par w polskim show-biznesie i pomimo wielu obowiązków ich miłość kwitnie!

Czy to już ostatnia informacja, jaką zaskoczyli nas producenci show?

O tym na pewno przekonamy się już na początku września, kiedy program trafi na nasze ekrany. Więcej na temat jesiennej ramówki TVP i tego, kto poprowadzi dany program, możecie przeczytać TUTAJ!

Podoba Wam się taki wybór prowadzących? My jesteśmy zachwyceni!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry