Żebrowscy parodiują teledysk Maty! To trzeba zobaczyć!

15 października 2021
Przez: : J.J

Michał i Ola Żebrowscy słyną z wielkiego poczucia humoru, którym dzielą się z nami w swoich mediach społecznościowych. Tym razem pokazując zdjęcie w domowej łazience sparadiowali teledysk Maty z Anią Rubik. Wyszło dobrze? Zdanie internautów i gwiazd show-biznesu są jednogłośne.

Małżeństwo Żebrowskich

Aleksandra i Michał Żebrowscy to jedno z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich małżeństw w polskim show-biznesie. Pomimo sporej różnicy wieku świetnie się dogadują i tworzą udany związek, którego namiastką chętnie dzielą się w sieci. Wszyscy obserwatorzy profilu Oli i Michała wiedzą doskonale, że posiadają oni ogromne poczucie humoru, którym zarażają polskie społeczeństwo. Uwodnili to po raz kolejny parodiując jeden z teledysków Maty.

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska porównuje męża do Lewandowskiego! HIT!

Aleksandra i Michał Żebrowscy
Ola i Michał Żebrowscy

Żebrowscy parodiują teledysk rapera

Aktor udostepnił na swoim Instagramie zdjęcie wraz z żoną wykonane w domowej łazience. Michał zdecydował się na uczesanie, które od razu kojarzy się z fryzurą rapera Maty. Ola natomiast leży w wannie racząc się kieliszkiem wina wcielając się w postać Anji Rubik, która wystąpiła w teledysku rapera. W opisie do fotografii czytamy:

“Stara Mata 🧜‍♀️ #inspo@33mata & @anja_rubik#szafir 💙”

Żebrowscy zainspirowani teledyskiem Maty do utworu Szafir postanowili sparodiować to na swój sposób, co wywołało niemałe zamieszanie w sieci. Gwiazdy polskiego show-biznesu oraz wielu internautów zachwyciło się zdjęciem. W komentarzach czytamy:

“Kocham 😂❤️” – Zosia Zborowska

“Ahahhaah 😂 Wspaniałe!” – Kasia Dąbrowska

“😂 Haha 👏” – Joanna Opozda

Na komentarz zdecydowała się sama Anja Rubik, wklejając emotikony serduszek:

“❤️❤️❤️❤️”

https://www.instagram.com/p/CU5E8pqIj5p/

Musicie przyznać, że Żebrowscy zrobili to perfekcyjnie! Czekamy na więcej, a Wy?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz