Połącz się z nami

Żebrowska pokazała niedoskonałą sylwetkę po porodzie! Zaapelowała do kobiet!

Aleksandra Żebrowska

Zdrowie i dieta

Żebrowska pokazała niedoskonałą sylwetkę po porodzie! Zaapelowała do kobiet!

Aleksandra Żebrowska należy do grona tych kobiet, które nie owijają w bawełnę na swoim profilu w mediach społecznościowych. Tym razem poruszyła temat presji społecznej odnośnie szybkiego powrotu do formy sprzed ciąży! Po raz kolejny pokazała ogromny dystans do siebie! Żebrowska pokazała niedoskonałą sylwetkę po porodzie!

Aleksandra i Michał Żebrowscy tworzą zgrany duet od wielu lat. Wychowują już dwóch synów-Franciszka (2010) i Henryka (2013). Na początku sierpnia Żebrowscy po raz trzeci zostali rodzicami chłopca, któremu dali na imię Feliks.

Zobaczcie: Ola Żebrowska wyszła ze szpitala i pokazała się po porodzie. Jak wygląda?

Przez cały okres ciąży Aleksandra była bardzo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych i bardzo często poruszała tam tematy związane z ciążą i macierzyństwem. Jak np. ten, kiedy wyznała, że straciła cztery ciąże. Na jej Instagramie znajdziemy wiele zdjęć z ciążowym brzuszkiem, a teraz postanowiła poruszyć temat, który ostatnimi czasy jest na topie.

Żebrowska po porodzie pokazała swoje niedoskonałe ciało i tym samym poruszyła temat samoakceptacji. W dzisiejszych czasach, w sieci często możemy znaleźć zdjęcia celebrytek, które zaledwie dwa tygodnie po porodzie chwalą się perfekcyjną sylwetką, co wiele osób może wpędzić w kompleksy. Zobaczcie, jak do tego odniosła się Żebrowska!

Żebrowska pokazała niedoskonałą sylwetkę po porodzie!

Jak zaznaczyła, kobiety powinny się wspierać w akceptowaniu swojego ciała po ciąży, a nie prześcigać w sposobach na zrzucenie zbędnych kilogramów:

„Jedno z moich ulubionych pytań: „Kiedy zamierza Pani odzyskać ciało po ciąży?” 😳
Nie straciłam ciała, przeciwnie – sporo go ostatnio zyskałam 😜 Doceniajmy siłę kobiet w tym wyjątkowym czasie, wspierajmy się nawzajem w akceptowaniu rozstępów czy nadmiaru wagi – zamiast prześcigania się w sposobach na zrzucenie „brzuszka” kilka tygodni po porodzie. Bo z tego brzuszka, po 9 miesiącach wyszedł człowiek ❤️ #wyrzućtezaciasneJeansy 😉 #dajsobieczas #loveyourself #postpartumbody #2dayspostbirth”

Internautki nie ukrywają, że takie posty to rzadkość. Jak widzimy, są one bardzo potrzebne w dzisiejszym „idealnym” świecie mediów społecznościowych:

„Dziękujemy. Piękny wpis. Szanuję 💚 Zawsze jesteśmy piękne, wartościowe, kiedy jesteśmy prawdziwe.”

„Inspirujesz Ola ❤️ fajnie ze pokazujesz prawdę , a zarazem zwykle piękno na Instagramie 🔥”

„Pięknie napisane, święta prawda.. Na spokojnie.”

Zgadzacie się z Żebrowską? Musimy dodać, że nie każda kobieta zdecydowałaby się pokazać swoje niedoskonałości!

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska) on

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry