Połącz się z nami

Żele antybakteryjne za 3,99 zł dostępne w Biedronce!

Żele antybakteryjne

News

Żele antybakteryjne za 3,99 zł dostępne w Biedronce!

W dobie panującego koronawirusa żele antybakteryjne są podstawą w zachowaniu higieny, szczególnie kiedy jesteśmy w sklepach lub innych miejscach, gdzie jest sporo ludzi. Teraz można je kupić w Biedronce, za jedyne 3,99 zł!

Na samym początku warto wspomnieć, że rozprzestrzeniający się koronawirus zbiera coraz większe żniwo. Na ten moment, na całym świecie odnotowano już 2 158 594 zarażeń, z czego aż 145 533 to przypadki śmiertelne. Liczba potwierdzonych przypadków w Polsce niestety również stale rośnie. Obecnie wiemy o 7 918 osobach z koronawirusem, przy czym 314 to zgony. Rząd wprowadził w naszym kraju wiele ograniczeń, zakazów i restrykcji mających na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się niebezpiecznego wirusa.

Żele antybakteryjne za 3,99 zł w Biedronce!

Podstawą minimalizowania zarażania się jest izolacja oraz oczywiście zachowanie higieny. W marcu, kiedy zaczęły pojawiać się coraz to nowe przypadki zachorowań, wiele osób jak i całych firm postanowiło zaopatrzyć się w żele antybakteryjne. Szybko okazało się więc, że są one ciężko dostępne, a co więcej – w wielu przypadkach mają zawyżoną cenę. Żele antybakteryjne tak samo jak maseczki na twarz zdecydowanie można nazwać produktem deficytowym.

Wiele firm postanowiło sprostać wymaganiom klientów i rozpocząć produkcję żeli. Zajęła się tym m.in. Ziaja, Eveline czy Marion, którego produkty są już dostępne w Biedronce za jedyne 3,99 zł!

W skład linii produktów Marion wchodzą: chusteczki do rąk z płynem antybakteryjnym, oczyszczający żel o właściwościach antybakteryjnych 50 ml oraz 300 ml oraz żel o właściwościach antybakteryjnych w saszetkach.

Produkty firmy Marion dostępne są w wielu drogeriach, jednak w Biedronce są w bardzo okazyjnej cenie. Od czwartku, 16 marca jest dostępny za jedyne 3,99 zł. Ponadto, producent zapewnia, że produkt ten usuwa 99,9% zanieczyszczeń.

Jeżeli nie uda Wam się go kupić, warto pamiętać, że w prosty sposób można wykonać go samemu w domu.

Warto również wspomnieć o zmianie godzin otwarcia sklepów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry