Zenek Martyniuk rozwodzi się? Jest komentarz gwiazdy disco-polo!

21 grudnia 2021
Przez: : M.S.

Od jakiegoś czasu nie milkną echa w sieci na tematu rzekomego rozwodu gwiazdy disco-polo. Czy Martyniukowie rozwodzą się? Zenek w końcu zabrał głos w tej sprawie!

Rodzina Zenka Martyniuka

Zenek Martyniuk to z pewnością jeden z największych gwiazdorów disco-polo, który ma swoje wierne grono fanów. Nie da się ukryć, że wiele osób uwielbia bawić się przy rytmach muzyki, którą tworzy Martyniuk, a piosenki jego zespołu Akcent nuci co drugi Polak. Utwory Martyniuka takie jak Przez we oczy zielone, Życie to są chwile czy Nie wolno zabić tej miłości to zdecydowane hity ostatnich lat Ponadto Martyniuk chętnie zapraszany jest na muzyczne wydarzenia, a jego występ sprzed roku podczas Sylwestra Marzeń pobił rekord oglądalności.

Prywatnie Zenek jest żonaty od ponad 30 lat oraz ma syna Daniela, o którym od jakiegoś czasu jest głośno za sprawą skandali, w których uczestniczył. Ostatnio również w mediach pojawiły się doniesienia o rzekomym kryzysie w małżeństwie Zenona i Danuty. Ponoć winny wszystkiego jest syn Martyniuków. Według doniesień stał się on powodem konfliktu pomiędzy rodzicami. Żona Zenka trzyma stronę syna i wciąż wspiera Daniela, natomiast gwiazdor disco-polo powoli ma dość wybryków swojego potomka. Czy rzeczywiście problemy Martyniuków mogą doprowadzić do rozwodu?

Martyniukowie rozwodzą się?

W związku z medialnymi spekulacjami Martyniuk w końcu zabrał głos odnośnie rzekomego kryzysu w związku. W rozmowie z reporterką jastrzabpost zdradził, czy rzeczywiście jego małżeństwo wisi na włosku:

“Nie wiem, skąd się te plotki wzięły. My jesteśmy już razem 32 lata, w tym roku minęły w lutym. Ślub braliśmy w roku 89. Nie wiem, skąd te plotki, to są jakieś wymysły” – mówił zdziwiony Martyniuk.

Zenon i Danuta Martyniuk
Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Przyznał jednak, że u niego w domu rzeczywiście dochodzi do sprzeczek i kłótni, jednak zapewnił, że nieporozumienia trwają krótko i szybko są rozwiązywane:

“Są różne sprawy w małżeństwie i są jakieś kłótnie, ale one szybciutko mijają. Jak gniewamy się to nie dłużej, jak pięć minut, ewentualnie dziesięć minut. To są takie sprzeczki w sumie o nic i wszystko wraca do normalności zaraz”

Najwyraźniej medialne pogłoski niewiele maja wspólnego z prawdą…

Zobacz także: Ile zarabia Zenek Martyniuk?

Źródło: jastrzabpost

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz