Połącz się z nami

Zielińska kiedyś i dziś! Pokazała ogromny dystans do siebie!

Moda i uroda

Zielińska kiedyś i dziś! Pokazała ogromny dystans do siebie!

Zielińska kiedyś i dziś! Katarzyna Zielińska postanowiła podzielić się z fanami swoim dawnym zdjęciem. Oczywiście, jak to u niej bywa, nie zabrakło ogromnego dystansu do własnej osoby, który zaprezentowała już nie pierwszy raz. Fotografie rozbawiły do łez zarówno internautów jak i znane osobistości. Musicie to zobaczyć!

https://www.instagram.com/p/B3ZbPcVB3iH/

Katarzyn Zielińska słynie z ogromnego poczucia humoru. Aktorka patrząc w przeszłość nie może uwierzyć, jak godziła się na pewne stylizacje bądź dobierane jej fryzury. Co lepsze, gwiazda nie ukrywa tego przed światem, a nawet sama lubi dzielić się z fanami ośmieszającymi ją zdjęciami. Pewien czas temu informowaliśmy Was o cyklu zdjęć, które dodawała na swój profil na Instagramie. Zatytułowała je żartobliwie „Prawie jak Sarah Jessica Parker”.

Kolaże zdjęć przedstawiały Zielińską wystrojoną w niezbyt udane kreacje, które miały być na czasie, a okazały się wielką pomyłką oraz słynną, Parker, która prezentowała się wybitnie. Kolaże rozbawiły Polaków do łez. Katarzyna Zielińska z całą odpowiedzialnością potwierdziła fakt, że była kiedyś ofiarą mody – więcej o tym przeczytacie TUTAJ!

https://www.instagram.com/p/BzP5mufoXmW/

Zielińska kiedyś i dziś!

Dziś, po raz kolejny Zielińska śmieje się ze swojego dawnego wyglądu. Dodała kolejny kolaż tym razem dwóch, swoich zdjęć.
Fotografia po lewej to Katarzyna kilkanaście lat temu, w ciemnych włosach, o bladej cerze i z błyszczącym niebiesko-fioletowym makijażem. Po prawej przeciwieństwo dawnej kobiety – obecnie, naturalna Katarzyna, z lekkim makijażem i świetnie dobraną fryzurą.
Aktorka rzuciła wyzwanie celebrytom i internautom:

„Rzucam wyzwanie. Kto mnie przebije? Kto ma odwagę? #challenge nie tylko dla koleżanek i kolegów z szołbizu? Wrzucajcie i oznaczajcie. Czuję, że będzie na co popatrzeć???
#brave #challenge #makeup #women #men #showbiz #people”

Dawny wygląd Katarzyny rozbawił nie tylko internautów, ale i takie osobowości jak Weronikę Rosati, Annę Lewandowską czy Michała Piróga, którzy w komentarzach nie kryli salwy śmiechu.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B3rWrxEB659/?fbclid=IwAR0knXS2mHVDtP2RECv-dVEU5Yt3VeMD6accLVW3l3AgVLOzKs9dL__5xww

Być może któryś z celebrytów skusi się podjąć wyzwanie Katarzyny Zielińskiej i doda fotkę z dawnych lat! Będziemy informować Was na bieżąco!

A Wam, jak podobała się dawna Katarzyna Zielińska i jej oryginalny makijaż?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry