Połącz się z nami

Zielińska zmieniła diametralnie kolor włosów! Co za metamorfoza!

Moda i uroda

Zielińska zmieniła diametralnie kolor włosów! Co za metamorfoza!

Gwiazdy na potrzeby roli zmieniają swój wygląd, jak przysłowiowe rękawiczki. Katarzyna Zielińska pochwaliła się dziś „nową wersją siebie”. Jak się prezentuje w nowej fryzurze? Zielińska zmieniła diametralnie kolor włosów! Co za metamorfoza!

Zielińska zmieniła diametralnie kolor włosów! Co za metamorfoza!

Katarzyna Zielińska to polska aktorka. Oprócz wielu filmowych ról wzięła udział w innych przedsięwzięciach. Była uczestniczką programów rozrywkowych „Jak oni śpiewają”, „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Taniec z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo” i wielu więcej! W życiu prywatnym od siedmiu lat szczęśliwa żona Wojciecha Domańskiego. Oraz mama na pełen etat dwóch synków – Henryka i Aleksandra!

Jak powszechnie wiadomo aktorzy często zmieniają swój wygląd na potrzeby nowych ról w filmach czy spektaklach. Zmiany bywają różne – od  przybierania niecodziennych kreacji przez zmiany koloru włosów, długości fryzury, po te najbardziej spektakularne, jak utrata czy przybranie na wadze.

Dziś, do grona gwiazd, które pochwaliły się swoją spektakularną metamorfozą dołączyła Katarzyna Zielińska. Warto zwrócić uwagę, że aktorka niespełna miesiąc temu zaprezentowała się w różowej peruce – o tym możecie przeczytać TUTAJ. Fani Katarzyny w pamięci mają zapewne również stare fotografie aktorki, kiedy na swoim profilu na Instagramie aktywnie kontynuowała cykl zdjęć „Prawie jak Sarah Jessica Parker” śmiejąc się z samej siebie z tamtych lat, w nieudanych kreacjach.

Zielińska zmieniła diametralnie kolor włosów! Co za metamorfoza!

Aktorka na co dzień posiada krótką, rudą fryzurę. Dziś, zaprezentowała się swoim fanom w długich, blond włosach! Fryzura ma również prostą grzywkę! Katarzyna zapewne zaprezentowała się w kolejnej peruce, na potrzeby nowej roli. Zdjęcie podpisała:

„Mam Cię na oku
#blondie”

View this post on Instagram

Mam Cię na oku #blondie

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

Fani wpadli w zachwyt, widząc najnowszą metamorfozę gwiazdy. W komentarzach posypały się liczne komplementy w stronę jej zmienionego wyglądu:

„Śliczna! 😍😍😍”

„Ale sztos 😍”

„W każdym wydaniu magicznie to trzeba mieć urodę 😍”

Jak podoba się Wam Katarzyna Zielińska w nowej wersji blond? My jesteśmy zachwyceni!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry