Połącz się z nami

Zienkiewicz zaszalała z fryzurą! Aktorka „Pierwszej miłości” odjęła nią sobie lat!

Aleksandra Zienkiewicz

Moda i uroda

Zienkiewicz zaszalała z fryzurą! Aktorka „Pierwszej miłości” odjęła nią sobie lat!

Aleksandra Zienkiewicz pokazała się swoim obserwatorom na profilu w mediach społecznościowych w całkowicie nowym wydaniu. Aktorka zdecydowała się znacznie skrócić swoje włosy, a w krótszej i kręconej fryzurze wygląda dużo młodziej, co nie uszło uwadze jej fanów! Zobaczcie, jak się prezentuje! Zienkiewicz zaszalała z fryzurą!

Aleksandra Zienkiewicz to aktorka, która sympatię telewidzów zyskała, wcielając się w jedną z głównych bohaterek w serialu „Pierwsza miłość„. Ciekawostką jest również to, że swoją przygodę z serialem zaczęła w 2004 roku i od tamtej pory regularnie gra rolę Kingi Kulczyckiej.

Niemniej jednak Olę mogliśmy widywać na szklanym ekranie w innych produkcjach. Wystąpiła w kilku odcinkach serialu „Świat według Kiepskich”, a w 2009 roku wzięła udział w programie „Jak oni śpiewają?”. Mogliśmy ją również widzieć na szklanym ekranie w polskich serialach kryminalnych.

Ola jest również bardzo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych. Ten na Instagramie obserwuje już ponad 100 tysięcy osób. To właśnie tam pochwaliła się zdjęciem po metamorfozie, która trzeba przyznać, bardzo ją odmłodziła! Zobaczcie!

Zienkiewicz zaszalała z fryzurą!

Jak zaznaczyła w opisie, czekała na tę zmianę pół roku i pomimo iż na początku ciężko było jej się przyzwyczaić do krótkich włosów, to szybko przywykła:

„Nareszcie wolność! Czekałam na to od roku 🙈 Nie ukrywam, na początku poczułam się naga 😉😉😉 ale szybko przywykłam. Nowa #matkawariatka 🤟🏻”

Na uwagę zasługuje również zdjęcie, które jak się okazuje, zostało zrobione przez córkę Aleksandry.

„P.S. Moje dziecko ma oko 📸 prawdopodobnie nauczyło się od cioci @urszula_debska 😘”

Internauci zgodnie przyznali, że w nowej fryzurze bardzo aktorce do twarzy. Dodatkowo pojawiają się wpisy, że taki look znacznie odmłodził Aleksandrę, która w tym roku 10 lipca obchodziła swoje 36 urodziny:

„1️⃣0️⃣0️⃣ razy lepiej w tych włosach 😍 i ile lat odjęła fryzura😍”

„Pani Olu, jest petarda 😅❤️”

„Loki❤️ Pięknie! 😍”

„Świetne zdjęcie 💪”

A Wam, jak podoba się nowa fryzura Aleksandry Zienkiewicz? Też uważacie, że w krótkich i kręconych włosach wygląda dużo młodziej?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry