Połącz się z nami

Żmuda-Trzebiatowska urodziła!

News

Żmuda-Trzebiatowska urodziła!

Aktorka i jej mąż Kamil Kula powitali na świecie swoje drugie dziecko. Żmuda-Trzebiatowska urodziła.

Synek pary Bruno, który za kilka miesięcy świętować będzie swoje trzecie urodziny, doczekał się rodzeństwa.

Marta Żmuda-Trzebiatowska to jedna z najbardziej lubianych i popularnych polskich aktorek, która znana jest widzom z wielu ról. 35-latka co dzień gra w serialu „Na dobre i na złe” rolę lekarki – Hanny Sikorki, a jakiś czas temu dołączyła także do ekipy serialu „Blondynka”.

Przez ostatnich kilka miesięcy głośno było o Marcie również za sprawą jej życia prywatnego. Żmuda-Trzebiatowska od 2015 jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Kamilem Kulą. Dwa lata później na świecie pojawił się pierwszy synek pary – Bruno. Chociaż Marta i Kamil starają się chronić prywatność swojej rodziny, w połowie grudnia ubiegłego roku pojawiły się pierwsze informacje o tym, jakoby Żmuda-Trzebiatowska była w ciąży. Marta i jej mąż przez wiele tygodni nie potwierdzali tych doniesień.

Pierwszy raz, kiedy fani aktorki mogli ją zobaczyć z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem, była Gala Telekamer, na której Marta pojawiła się w dopasowanej sukience. Tym samym potwierdziła, że za kilka miesięcy jej rodzina się powiększy.

Żmuda-Trzebiatowska urodziła!

Marta Żmuda-Trzebiatowska jak wiele innych znanych gwiazd polskiego show-biznesu prowadzi także swój profil w mediach społecznościowych. Mimo że większość postów, które udostępnia, dotyczy jej życia zawodowego, od kiedy oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka, na Instagramie gwiazdy pojawiały się zdjęcia, na których prezentowała ciążowe krągłości.

Po wielu miesiącach radosnego oczekiwania Marta i Kamil powitali na świecie drugie dziecko. Chociaż zarówno aktorka jak i jej mąż nie potwierdzili tej informacji, paparazzi przyłapali parę, jak opuszczali szpital z nosidełkiem dziecięciem.

Żmuda-Trzebiatowska urodziła i tym samym synek pary Bruno w końcu doczekał się rodzeństwa.

Serdeczne gratulacje dla całej rodziny!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry