Połącz się z nami

Zmysłowe zdjęcia Fabijańskiego i Siwiec pojawiły się w sieci! Maffashion ma się czego obawiać?

Zmysłowe zdjęcia Fabijańskie i

Z życia gwiazd

Zmysłowe zdjęcia Fabijańskiego i Siwiec pojawiły się w sieci! Maffashion ma się czego obawiać?

Zmysłowe zdjęcia Fabijańskiego i Siwiec, które pojawiły się na ich profilach nie pozostawiają złudzeń, że ta dwójka wzięła udział we wspólnym projekcie. Na jednej z fotografii Natalia kusi swoim ciałem, a na kolejnym zdjęciu niemal całuje się namiętnie z aktorem. Czy Julia Kuczyńska ma się czego obawiać? Zobaczcie!

Sebastian Fabijański sporej części osób znany jest ze szklanego ekranu. Zagrał w wielu polskich produkcjach, które cieszyły się uznaniem wśród widzów, a jego najbardziej znane role to: Cukier w „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, Adrian Kuś „Belfer”, czy Damian w „Psy 3. w imię zasad”.

Prywatnie związany z jedną z najbardziej znanych blogerek modowych w naszym kraju, Julią Kuczyńską (Maffashion). Sebastian i Julia 10 września przywitali na świecie syna, któremu dali na imię Bastian Jan.

Zobaczcie również: Maffashion i Fabijański na pierwszym wspólnym zdjęciu! Romantycznie!

Trzeba zaznaczyć, że Sebastian jest nie tylko popularnym aktorem, ale również próbuje swoich sił w świecie muzyki. W 2019 roku rozpoczął pracę w studio nad swoją pierwszą solową płytą. Album „Prymityw” ukazał się 19 czerwca 2020 roku. Wszystko wskazuje na to, że najnowsze zmysłowe zdjęcia Fabijańskiego i Siwiec, które pojawiły się ich profilach, oznaczają nadejście projektu właśnie z nimi w roli głównej! Zobaczcie!

Zmysłowe zdjęcia Fabijańskiego i Siwiec pojawiły się w sieci!

Chociaż Fabijański w swoim poście nie zdradził, czego dokładnie dotyczy projekt z Natalią Siwiec, to możemy się tego domyślać. Zapewne chodzi o klip do piosenki „Supernova”. Zdjęcia zostały wykonane prawdopodobnie na planie do najnowszego teledysku. Zaproszenie do współpracy Natalii Siwiec na pewno spowoduje, że będzie o nim głośno.

Na jednej z fotografii możemy zobaczyć Natalię Siwiec. Celebrytka w samej bieliźnie kroczy na tle kosmicznej eksplozji powodującej powstanie na niebie niezwykle jasnego obiektu.

Kolejne zdjęcie jest jeszcze bardziej zmysłowe. Widzimy na nim ponętne usta celebrytki zbliżające się do twarzy Sebastiana.

Nie da się ukryć, że powyższymi zdjęciami spowodowali, że wielu obserwatorów ich profili na Instagramie nie może się już doczekać, aż ukaże się ich wspólny „Secret Project”!

Myślicie, że powyższe zdjęcia pochodzą z planu do najnowszego teledysku Sebastiana Fabijańskiego? My nie możemy się już doczekać efektów ich współpracy!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry