Połącz się z nami

Znamy datę powrotu „Tańca z Gwiazdami”! Kto zatańczy?

Rozrywka

Znamy datę powrotu „Tańca z Gwiazdami”! Kto zatańczy?

Jeden z najpopularniejszych tanecznych programów telewizyjnych ponownie na antenie Polsatu. Znamy datę powrotu „Tańca z Gwiazdami” oraz wiemy kto zatańczy w tej edycji! Czy wszyscy uczestnicy powrócą na parkiet show?

„Taniec z Gwiazdami” to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych programów tanecznych. Od lat show cieszy się ogromną popularnością wśród widzów i bije rekordy oglądalności. Co sezon produkcja troszczy się o to, by zaspokoić potrzeby widza i do programu zapraszani są różnorodni uczestnicy.

Podobnie w ostatniej edycji, na parkiecie mogliśmy oglądać popisy 11 par:

 • Marcin Bosak i  Wiktoria Omyła
 • Anna Karwan i Jan Kliment
 • Bogdan Kalus i Lenka Kliemntova
 • Edyta Zając i Michał Bartkeiwicz
 • Tomasz Oświeciński i Janja Lesar
 • Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko
 • Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz
 • Julia Wieniawa i Stefano Terrazino
 • Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
 • Sylwia Lipka i Rafał Maserak
 • Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke

11 edycja rozpoczęła się na początku marca i zapowiadała się bardzo emocjonująco. Już w drugim odcinku jurorzy przyznali Julii Wieniawie i Stefano Terrazino maksymalną ilość punktów. Niestety na kolejne emocje widzowie musieli jeszcze trochę poczekać. Po emisji dwóch odcinków, ze względu na pandemię koronawirusa, Polsat odwołał dalsze nagrania i „Taniec z Gwiazdami” został przeniesiony na sezon jesienny. Decyzja stacji była sporym zaskoczeniem dla widzów, jednak całkowicie zrozumiała, ze względu na bezpieczeństwo uczestników i osób pracujących przy produkcji show.

Do tej pory nieznana była jeszcze data powrotu show. Teraz Malwina Wędzikowska, zdradziła, kiedy ponownie zobaczymy tańczące pary na parkiecie.

Podczas transmisji na żywo na swoim Instagramie, podała konkretną datę powrotu „Tańca z Gwiazdami” na antenę Polsatu:

4 września wraca na antenę Taniec z gwiazdami i już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami do „Tańca z gwiazdami”

Fani programu dociekali również, czy wszystkie dotychczasowe pary ponownie wystąpią w jesiennej edycji show. Spekulowano, że niestety na jesień możemy nie zobaczyć wszystkich tancerzy. Chociaż początkowo Malwina nie chciała zdradzić składu „TzG”, to jednak przyznała, że zobaczymy wszystkich uczestników:

Ja nie mogę zdradzać takich informacji, ale… tak!

Zapewne fani programu nie mogą się doczekać powrotu tanecznego show. Wy też czekacie na jesienną edycję?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry