Połącz się z nami

Znamy kolejnego uczestnika „Tańca z Gwiazdami”! Kurdej- Szatan ma się czego bać!

Rozrywka

Znamy kolejnego uczestnika „Tańca z Gwiazdami”! Kurdej- Szatan ma się czego bać!

Kolejny uczestnik tanecznego show został ujawniony przez produkcję programu! Kto będzie konkurował z Barbara Kurdej- Szatan? To mocny przeciwnik! Aktorka ma silną konkurencję! O kim mowa? Przekonajcie się!

Ostatnio produkcja programu oficjalnie poinformowała, że pierwszą uczestniczką „Tańca z Gwiazdami” będzie Barbara Kurdej- Szatan, o czym pisaliśmy TUTAJ. Po zwolnieniu z TVP, zaczęto spekulować, że aktorka ma szansę na pracę w Polsacie. Jej udział w tanecznym show miałby być pierwszym krokiem tej współpracy.  Mimo odejścia Basi z Telewizji Polskiej, jej popularność wcale nie maleje, a udział w „Tańcu z Gwiazdami” może tylko pomóc w karierze sympatycznej blondynki.

Jak się okazuje nie tylko Basia Kurdej- Szatan zyskała sobie sympatię władz stacji Polsat. Produkcja „TzG” poinformowała właśnie o udziale w programie męża aktorki- Rafała Szatana! Na Instagramowym profilu programu pojawił się wpis:

Aktor, wokalista, laureat 2.miejsca w naszym fenomenalnym show Twoja Twarz Brzmi Znajomo – Rafał Szatan. Witamy na parkiecie 10.edycji Tańca z Gwiazdami. 

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy. Wielu internautów przypomina już o podobnej sytuacji, gdy w 8 edycji „TzG” wystąpiła para- Jarosław Kret oraz Beata Tadla, dla których udział w programie skończył się rozstaniem:


„Niech zgadnę, Rafał tańczy z Lenką, a Basia z Jankiem? Jak w przypadku kreta i Tadli???”

„Rozwodzą się? Czy dopiero będą się rozwodzić?”

„małżeństwo chcecie rozbić? ?”

Pojawiło się również wiele pozytywnych komentarzy:

„Wiedziałam @rafal.szatan_this_is_me najlepsi będziecie ️Kochammmm ️”

„Czekam z utęsknieniem️”

„Super, powodzenia na pewno będzie ciekawie i emocjonująco! ??️”

Przypomnijmy, że muzyk brał już udział w polsatowskim show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym zajął drugie miejsce.

Jak poradzi sobie tym razem na parkiecie? Które z małżonków ma większą szansę na zdobycie Kryształowej Kuli? O tym przekonamy się niebawem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry