Połącz się z nami

Znamy powód odejścia Kingi Rusin z „DDTVN”! Co się stało?

Znamy powód odejścia Kingi

Z życia gwiazd

Znamy powód odejścia Kingi Rusin z „DDTVN”! Co się stało?

W ostatnich tygodniach do mediów dotarła informacja, że dziennikarka rezygnuje z prowadzenia programu śniadaniowego! Znamy powód odejścia Kingi Rusin z „DDTVN”! Co ta naprawdę się wydarzyło?

Kinga Rusin urodziła się 9 marca 1971 roku w Warszawie. Jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Kinga rozpoczęła pracę w TVP już w 1993 roku, jednak od 2005 roku jest związana ze stacją TVN, gdzie prowadziła jak do tej pory śniadaniowy program „Dzień Dobry TVN”. Kingę mogliśmy również obserwować w kilku innych programach, m.in. w „Tańcu z gwiazdami”, w którym zwyciężyła finał 4. edycji. Prowadziła także „You can dance – Po prostu tańcz” „Agent – Gwiazdy”.

Kilka tygodni temu do mediów trafiła informacja, że Justyna Pochanke odchodzi z TVN. Tym samym jej miejsce w „Faktach” zajął Piotr Kraśko.

Zobacz także: Piotr Kraśko odchodzi z DDTVN! Kinga Rusin dodała emocjonalny wpis!

Telewidzowie zaczęli zastanawiać się kto poprowadzi „DDTVN” razem z Kingą Rusin, jednak niedługo później okazało się, że dziennikarka również zrezygnowała z pracy w programie. Co więcej, okazuje się, że miejsce Kingi zajmie Agnieszka Woźniak-Starak.

Znamy powód odejścia Kingi Rusin z „DDTVN”!

Dziennikarka postanowiła zabrać głos w sprawie i wytłumaczyć, dlaczego zdecydowała się na rezygnację z prowadzenia programu. Okazuje się, że roszady w obsadzie stały się idealnym momentem do wprowadzenia zmian w życiu Kingi. Rusin postanowiła wykorzystać tą chwilę i odejść, aby móc poświęcić się swojej firmie. Jak czytamy w poście Kingi:

„Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna.”

Ponadto, w dalszej części oświadczenia Kinga zdradziła, że nie planuje zupełnie rezygnować w telewizji. Obecnie trwają rozmowy na temat nowego, bardziej „kontrowersyjnego i ostrego programu”.

„Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty” – dodała.

Całe wyjaśnienia Kingi znajdziecie w poniższym poście:

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry