Połącz się z nami

Znamy powód zakończenia „Rodzinki.pl”! TVP wyjawia fakty!

Rozrywka

Znamy powód zakończenia „Rodzinki.pl”! TVP wyjawia fakty!

Nagła wiadomość o zakończeniu projektu bardzo zszokowała widzów serialu. Równie mocno zaskoczeni byli aktorzy grający w produkcji. Teraz TVP wyjawiło, skąd taka decyzja. Znamy powód zakończenia „Rodzinki.pl”!

20 lutego do mediów dotarła zaskakująca informacja o zakończeniu produkcji. O tym fakcie dała znać Małgorzata Kożuchowska, która na swoim Instagramie zamieściła filmik, na którym pożegnała się z fanami serialu.

„Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official
Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami.”

Zaraz po tej publikacji, pozostali aktorzy grający w serialu również zaczęli zamieszczać posty, w których nie kryli swojego smutku z powodu zakończenia serialu. Większość również przyznała, że decyzja władz stacji bardzo ich zaskoczyła, gdyż nie dostali jednoznacznego potwierdzenia.

„Nie dostałam oficjalnego potwierdzenia od produkcji, ale słyszałam, że z dnia na dzień zapadła decyzja o zakończeniu naszego serialu. To smutna informacja, bo wszyscy się już bardzo zżyliśmy. Dorastałam na planie „Rodzinki.pl”, więc zawsze zostanie w moim sercu”- wyznała Wieniawa w rozmowie z Plotkiem.

Olga Kalicka również była bardzo zaskoczona:

„O Jezu, co?! Naprawdę? O niczym nie wiedziałam. Od rana nie patrzyłam w telefon, zajmowałam się synkiem. Jakiś czas temu dostałam przecież telefon z zapytaniem o dyspozycyjne dni, by przyjechać na plan”

Znamy powód zakończenia „Rodzinki.pl”!

Po tych informacjach fani serialu zastanawiali się co przyczyniło się do takiej decyzji produkcji. Teraz TVP wyjawiło powód zakończenia emisji serialu „Rodzinka.pl”. Jak się okazuje główną przyczyną jest spadek oglądalności serialu:

„Po analizie wyników oglądalności podjęto decyzję o zakończeniu dalszej produkcji serialu „Rodzinka.pl”. Badania wykazały, że widzowie najchętniej poszukują odcinków poprzednich serii”

Od marca rozpocznie się emisja ostatniego, 16 sezonu przygód rodziny Boskich zawierającego 8 odcinków.

„Widzowie Telewizji Polskiej od piętnastu sezonów dzielą radości i troski rodziny Boskich. Dzieciństwo, dojrzewanie, wkraczanie w dorosłość, pierwsze miłosne zawody, ale przede wszystkim rodzinne wartości stały się częścią TVP i życia jej widzów. Ósmy odcinek 16. sezonu serialu „Rodzinka.pl” będzie pożegnaniem z tą wyjątkową rodziną”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry