Połącz się z nami

Znamy sposób Rozenek na walkę z pociążowymi kilogramami! Trenerka zdradziła szczegóły!

Zdrowie i dieta

Znamy sposób Rozenek na walkę z pociążowymi kilogramami! Trenerka zdradziła szczegóły!

Na początku czerwca perfekcyjna pani domu po raz trzeci została mamą. Chociaż od porodu minęło dopiero 2,5 miesiąca, to Małgosia może pochwalić się już świetną sylwetką. Znamy sposób Rozenek na walkę z pociążowymi kilogramami! Jej trenerka zdradziła szczegóły!

Małgosia po raz trzeci została mamą niespełna 3 miesiące temu, a już może pochwalić się świetną sylwetką. Chociaż do wagi sprzed ciąży trochę jeszcze jej brakuje, jednak jej walka z pociążowymi kilogramami z pewnością niebawem przyniesie upragniony rezultat.

Gwiazda urodziła poprzez cesarskie cięcie. Po takiej operacji powrót do formy sprzed ciąży wymaga więcej czasu niż po porodzie naturalnym. Na początku trening dotyczy jedynie mięśni głębokich. Perfekcyjna pani domu juz jakiś czas temu pochwaliła się, że zaczęła ćwiczyc pod czujnym okiem profesjonalistki, Lidii Wierzbowskiej.

Wielokrotnie Małgosia pokazywała zdjęcia oraz filmiki, jak pełna zaangażowania podejmuje się ćwiczeń. Czasem towarzyszy jej buldog George, a czasem synek Henio. Gwiazda świetnie prezentuje się w dopasowanym stroju sportowym z odsłoniętym brzuchem.

Znamy sposób Rozenek na walkę z pociążowymi kilogramami!

Jak podaje Party, Małgosia ćwiczy 3-4 razy w tygodniu po 35-45 minut.

Na razie postawiłyśmy na spacery z wózkiem i wzmacniamy za pomocą gimnastyki mięśnie głębokie, m.in. poprzeczne brzucha i podtrzymujące kręgosłup” – zdradza trenerki Małgosi.

Dzięki temu, że Małgosia karmi piersią jej powrót do formy może być szybszy. Kobieta podczas karmienia spala od 300 do 500 kalorii dziennie. Chociaż początki nie były spektakularne, gwiazda z dnia na dzień może pozwolić sobie na coraz cięższe trening. Po 12 tygodniach od porodu Małgosia będzie mogła pozwolić sobie na intensywniejszy trening. Teraz jej ćwiczenia nie mogą zbytnio obciążać mięśni brzucha. Jednak gwiazda może pozwolić sobie również na ruch na świeżym powietrzu, jak jazda na rowerze czy wrotkach.

„Różnorodność w treningu 💪 ciało i umysł potrzebuje różnych form ruchu 😁 dziś wrotki 💁‍♀️” – pisała Rozenek.

Z całą pewnością z takim zaangażowaniem i trenerem Małgosia już niebawem będzie mogła pochwalić się figurą sprzed ciąży!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry