Połącz się z nami

Znana prezenterka zawalczy o Kryształową Kulę! Gwiazda wystąpi w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”!

News

Znana prezenterka zawalczy o Kryształową Kulę! Gwiazda wystąpi w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”!

Właśnie ujawniono trzecią uczestniczkę „Tańca z Gwiazdami”. To znana prezenterka powalczy o Kryształową Kulę! O kim mowa?

Pierwszą znaną uczestniczką tańca z gwiazdami została BARBARA KURDEJ-SZATAN, chwilę później fani kobiety przeżyli niemały szok, kiedy okazało się, że o główną nagrodę będzie rywalizować ze swoim…mężem!
Rafał Szatan to kolejny uczestnik konkursu. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Być może udział w programie pozwoli mu wyjść z cienia, znanej, lubianej i niezwykle utalentowanej żony.

Wszyscy z niecierpliwością czekali na kolejnego uczestnika. Malwina Wędzikowska podgrzała atmosferę wrzucając do sieci zdjęcie z teczką, w której widnieją wszyscy uczestnicy show!
Przeczytać o tym możecie TUTAJ. Zawartość teczki jest tak pożądana, że niektórzy oferowali stylistce ekwiwalent pieniężny tylko za zdradzenie tajemnicy!

Teraz wiemy już kto dołączył do grona małżeństwa i razem z nimi stoczy batalię o Kryształową Kulę!
Jest nią…OLA KOT! 29-letnia prezenterka zadebiutowała w prowadzącej POLSAT SUPERHIT FESTIWAL.
Ola dodatkowo jest prezenterką RADIA ESKA oraz ESKA TV.
Wczoraj „Polsat” za pomocą swojego konta na Instagramie poinformował internautów:

„Oto kolejna uczestniczka @tanieczgwiazdami – @olakot_ Prezenterka @radio_eska i @eska_tv W tym roku zadebiutowała jako prowadząca @polsatsuperhitfestiwal Ola ma kota ?Generała #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg10 #olakot #polsat #radioeska #eskatv #byledojesieni @polsatofficial”

Kobieta jest niezwykle urodziwa. Ciekawe też, jakiego partnera dostanie, ponieważ jest wysoka jak na kobietę i mierzy aż 174 cm!

Z niecierpliwością czekamy na występy OLI na parkiecie i zmaganiach wygrania kryształowej kuli. Jak myślicie kto będzie następny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry