Znana youtuberka Andziaks pokazała film z porodu! Kontrowersyjnie!

16 maja 2020
Przez: : J.J

Angelika Zając znana powszechnie pod pseudonimem “Andziaks” pewien czas temu obiecywała swoim fanom, że pokaże swój poród. Mało kto mógł w to uwierzyć, jednak youtuberka dotrzymała obietnicy! Musicie to zobaczyć! Znana youtuberka Andziaks pokazała film z porodu!

View this post on Instagram

A post shared by Angelika Zając (@andziaks)

Każdy, kto choć trochę obserwuje w polsce youtuberów kojarzy na pewno Angelikę Zając, która znana jest powszechnie pod pseudonimem “Andziaks”. Angelika jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Z wielkim zaangażowaniem prowadzi swój kanał na Youtubie oraz profil na Instagramie – ten obserwuje blisko 500 tysięcy osób. 

Andziaks dzieli się różnymi zdjęciami – promuje różne produkty znanych marek, udostępnia zdjęcia pokazujące jej rajskie wakacje, czy chwile we dwoje ze swoim partnerem, równie popularnym w mediach – Luką Trochonowiczem. Ostatnimi czasy profilem kobiety zawładnęła tematyka macierzyństwa – i nic w tym dziwnego, bowiem Andziaks i Luka spodziewali się dziecka. Kiedy przypuszczali, że Angelika mogła zajść w ciąże zrelacjonowali robienie testu ciążowego i udostępnili to w sieci. Andziaks w późniejszym terminie obiecała swoim fanom, że podzieli się z nimi również porodem, choć mało kto mógł uwierzyć, że potraktuje to aż tak dosłownie!

Znana youtuberka Andziaks pokazała film z porodu!

Jak się okazuje, youtuberka nie rzuca słów na wiatr i nie zapomniała o swoich obietnicach. W tym ważnym dniu nie zapomniała o swoich fanach i nagrała swój poród. Andziaks i Luka pokazali drogę do szpitala (niezwykle komfortowego, który już wcześniej reklamowała za pomocą swojego InstaStory). Luka był cały czas przy niej. To on nagrywał i komentował każdą, nową sytuację. Nie omieszkał podać przy tym wielu intymnych szczegółów:

“Angelika siedzi pod prysznicem na stołku, oblewa się wodą i płacze. Rozwarcie już cztery centymetry”

Na filmie pokazano nawet, jak Andziaks rodzi siłami natury. Youtuberka nie zapominała przy tym o kamerze, co chwilę uśmiechając się do niej. Za chwilę ich córeczka była już na świecie:

“Nasza córeczka, jest taka piękna, mięciutka i pachnąca” – relacjonowali szczęśliwi rodzice.

Co uważacie o intymnym, ale i niezwykle kontrowersyjnym nagraniu youtuberki?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz