Połącz się z nami

Znowu są razem! Wielki powrót znanej pary?

News

Znowu są razem! Wielki powrót znanej pary?

Ania Wendzikowska na swoim prywatnym koncie na Facebooku opublikowała zdjęcie, które jest dowodem na to, że jej związek z Janem Bazylem ma się świetnie! Jak to więc było z ich rozstaniem?

View this post on Instagram

🍀

A post shared by Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) on

Od jakiegoś czasu spekulowano, że Ania Wendzikowska, krótko po porodzie, została porzucona przez swojego partnera Jana Bazyla. Na ten temat para nigdy się nie wypowiedziała i nikt z ich otoczenia nie potwierdził plotek, jednak każdy uważał, że piękna dziennikarka po raz drugi została samotną matką.

View this post on Instagram

✨magic ✨ too much #happiness fot. @fotoroko

A post shared by Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) on

Jakiś czas temu Ania opublikowała zdjęcie z hotelu w Zakopanem.  Jedna z fanek zapytała, kto robi jej zdjęcia, Wendzikowska odpowiedziała: „Mój facet…”. Wielu myślało, że prezenterka ma nowego partnera, ale teraz możemy przypuszczać, że tak naprawdę nigdy się nie rozstała z ojcem swojej drugiej córeczki.

Świadczyć o tym mogą słowa Ani, która podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy, w rozmowie z jedną z dziennikarek wyjawiła:

„Bo to tak jest, że nie można sobie drodzy państwo wyrabiać wiedzy o świecie i o tym, co się dzieje w świecie, na podstawie portali plotkarskich. Ja nawet nie wiedziałam jak to komentować i nie wiem jak to komentować, bo wszystko, co się pojawiło w mediach, to jest tak piramidalna bzdura, że nawet nie wiem od czego zacząć komentować czy odkręcać. Więc co mogę powiedzieć? Tylko tyle, że czasem ta medialna rzeczywistość nie ma nic wspólnego z prawdą”.

Ponadto na swoim prywatnym koncie na Facebooku, prezenterka ponoć zamieściła zdjęcie, na którym stoi w windzie i wtula się w Jana Bazyla. Ze względu na zastrzeżona prywatność konta, zdjęcie mogą zobaczyć tylko znajomi Ani.

View this post on Instagram

✨ #loveandlight @fotoroko

A post shared by Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) on

Czyżby para nigdy się nie rozstała, czy jednak przez pewien czas nie byli razem i wrócili do siebie? Jak myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry