Połącz się z nami

Zobaczcie SKŁAD JURY wszystkich „Voiców”! Tego się nie spodziewaliście!

Rozrywka

Zobaczcie SKŁAD JURY wszystkich „Voiców”! Tego się nie spodziewaliście!

Już jesienią trzy programy typu talent-show pojawią się na naszych antenach. Kto tym razem zasiądzie w jury „The Voice Of Poland”, „The Voice Of Senior” i „The Voice Kids”? Przekonajcie się!

Program „The Voice of Poland” od lat gromadzi tysiące ludzi przed telewizorami i nic dziwnego, że stacja TVP postanowiła rozszerzyć ten format o kolejne dwa programy. Już tej jesieni będziemy świadkami programów, w których zmierzą się zarówno młodzi, jak i nieco starsi uczestnicy. Staną oni przed trenerami i na pewno ktoś z nich zostanie najlepszym głosem w Polsce!

Trzy wersje rozśpiewanego show dla dorosłych, seniorów i dzieci na pewno przyciągnął przed telewizory ogromne grono osób. A kto w takim razie będzie miał ten zaszczyt i zasiądzie w fotelu jurora? Jak się okazuje, nie brakuje znanych nazwisk i zaskoczeń, ale również będziemy świadkami powrotów i debiutów! Zobaczcie!

Jak do tej pory nic nie zostało ogłoszone oficjalnie, ale już można powiedzieć, że niektóre nazwiska zbyt często pojawiają się w mediach i to zapewne oni zasiądą w jurorskich fotelach i przyjmą rolę trenerów!

W rozśpiewanych programach zobaczymy takie osoby jak:

Marek Piekarczyk, który już nie raz udowodnił, że wyśmienicie się sprawdza w roli trenera. Tym razem będzie jurorem wersji dla seniorów.

Alicja Majewska, dla artystki będzie to debiut. Piosenkarka zasiądzie w jury „The Voice Senior”.

Andrzej Piaseczny, który również już wie, jak to jest zasiąść w czerwonym fotelu. Artystka będzie oceniał seniorów.

View this post on Instagram

Nic dodać, nic ująć… #love

A post shared by Andrzej Piaseczny (@andrzejpiaseczny_official) on

Michał Szpak, który doprowadził w jednej z ostatnich edycji swoją podopieczną do zwycięstwa.

Tomson i Baron, których od lat możemy oglądać na naszych ekranach, a duet chłopaków jest jednym z najchętniej wybieranych przez uczestników. Tę dwójkę zobaczymy prawdopodobnie w „The Voice Kids”, a sam Tomson pojawić się ma w roli jurora w „Voice of Poland”.

Dawid Kwiatkowski, zasiadał już w jury „The Voice Kids”.

View this post on Instagram

no siemanko

A post shared by DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky) on

Cleo, ponownie będzie oceniała najmłodszą grupę wokalistów.

Pojawiły się również nazwiska, które wcześniej nie miały za wiele do czynienia z ocenianiem, lecz są to osoby, które nie dość, że dla pewnych osób na pewno są autorytetem, to bez wątpienia mają ogromną wiedzę, którą mogą przekazać uczestnikom!

Margaret prawdopodobnie oceniać będzie uczestników w „Voice of Poland”.

Urszula Dudziak w ostatnim wywiadzie dla „Jastrząb Post” nie mogła wprost się nachwalić programami typu „The Voice”:

„Uważam, że to jest genialny pomysł. Znamy z historii takie przypadki, że właśnie ludzie podejrzewali, że mają wszystko za sobą, a okazywało się, że mają przed sobą. Ja jestem za seniorami. Jestem przykładem kobiety, która ma 75 lat, ma bardzo dużo planów, pisze książki, bierze udział w koncertach, motywacyjnych spotkaniach, mam swój kanał na YouTube, a to się stało niedawno. Tak więc to jest fantastyczny pomysł, gratuluję, że ktoś na to wpadł. Będzie to miało niesamowity poklask”.

Piosenkarka oficjalnie została czwartym jurorem „The Voice Senior”.

Ostatnio pisaliśmy również o tym TUTAJ, że na czerwonym fotelu „Voice of Poland” zasiądzie Kamil Bednarek, który sam jest wychowankiem programu typu talent-show.

Do tej pory jedynie skład jury „The Voice Senior” został potwierdzony przez produkcję. Zatem czekamy na oficjalne informacje w sprawie dwóch pozostałych formatów.

Jak się również okazuje przed nami jeszcze więcej nowości!

Jak już wiemy, nie zobaczymy Barbary Kurdej-Szatan w roli prowadzącej, ale za to znamy już nazwiska gospodyń poszczególnych show!

„The Voice of Poland” poprowadzi Marcelina Zawadzka.

Gospodynią „The Voice of Senior” została Marta Manowska, a towarzyszył jej będzie Tomasz Kammel.

„The Voice Kids” poprowadzi Ida Nowakowska!

Za wszystkich debiutantów trzymamy kciuki i jesteśmy pewni, że te edycje rozśpiewanych show spodobają się telewidzom!

Czekacie już na start programów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry