Zobaczcie kto zaśpiewa w odcinkach na żywo! The Voice of Poland!

2 listopada 2019
Przez: : M.J

Po emocjonujących nokautach przyszedł czas na skompletowanie swoich ekip do odcinków na żywo. Każdy z czterech trenerów wybrał najlepszych czterech uczestników do swoich drużyn, których już za tydzień zobaczymy na scenie “The Voice of Poland”! Kto przeszedł dalej i ma wielką szansę zostania najlepszym głosem w Polsce? Zobaczcie, kto zaśpiewa w odcinkach na żywo!!

Przesłuchania w ciemno, bitwy i nokauty to bez wątpienia bardzo emocjonujące etapy programu. Niemniej jednak, każdy z fanów tego formatu czeka na odcinki na żywo, podczas których zostanie wyłoniony najlepszy głos w Polsce. W dzisiejszym odcinku nie brakowało emocji, a jury w składzie Michał Szpak, Margaret, Kamil Bednarek oraz Tomson i Baron miało ogromny problem z dokonaniem wyboru! Kto ich zachwycił i dostał kolejną szansę zaśpiewania w programie?

Zobaczcie, kto zaśpiewa w odcinkach na żywo! The Voice of Poland!

Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od występu pierwszego zwycięzcy “The Voice” Damiana Ukeje.

Następnie przyszedł czas na emocjonujące pojedynki! W każdej z czterech drużyn było po siedmiu uczestników, którzy zaprezentowali się w przeróżnym repertuarze. Bez wątpienia poziom tej edycji jest na tak wysokim poziomie, że naprawdę trudno było wybrać tylko cztery osoby, które przejdą dalej. Jako pierwsza do walki o odcinki na żywo przystąpiła drużyna Michała Szpaka!

Drużyna Michała Szpaka

Michał ma bardzo mocną drużynę, a dzisiejsze nokauty były naprawdę zaskakujące. Ostatnio pisaliśmy o tym TUTAJ!, że w drużynie Michał miał swoją przyjaciółkę Violet Oliferuk. Wielkim zaskoczeniem na pewno jest to, że nie zobaczymy jej w odcinkach na żywo. Michał postawił na takich wokalistów jak Daria Reczek, Jakub Dąbrowski, Piotr Szewczyk i Magdalena Ollar!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B4YLMTmnQNA/

Drużyna Margaret

Margaret w swojej drużynie ma bez wątpienia kandydata do głównej nagrody. Mowa oczywiście o Tadeuszu Seibercie, o którym również pisaliśmy TUTAJ! Mężczyzna podbił serca chyba wszystkich kobiet wykonaniem piosenki When A Man Loves A Woman i tym samym dostał się do odcinków na żywo. W finałowej czwórce w drużynie Margaret znaleźli się oprócz Tadeusza, Stanisław Ślęzak, Sonia Hornatkiewicz i Sonia Michalczuk!


Źródło:
https://www.instagram.com/p/B4YLMTmnQNA/

Drużyna Kamila Bednarka

Kamil również nie miał łatwego orzechu do zgryzienia, a w jego drużynie pojawiło się naprawdę wiele występów godnych uwagi. Niemniej jednak nie wszystkich mógł zabrać ze sobą do odcinków na żywo. Tak więc cztery miejsca w drużynie Kamila i tym samym szansę dalszego śpiewania w programie dostali Julia Olędzka, Damian Kulej, Ada Nasiadka i Kasjan Cieśla!


Źródło:
https://www.instagram.com/p/B4YLMTmnQNA/

Drużyna Tomsona i Barona

Tomson i Baron jako ostatni dokonywali swojego wyboru i można było zauważyć, ze w ich drużynie królowali panowie. Aż trzy miejsca w odcinkach na żywo będą właśnie należały do nich. Jednak jak się okazało, jedna z pań była naprawdę świetna, a piosenką Get Here podbiła serca jurorów, którzy zdecydowali, że to właśnie ona będzie jedyną kobietą w ich drużynie. Tak więc w drużynie Tomsona i Barona oraz w odcinkach na żywo zaśpiewają- Alicja Szemplińska. Bartosz Deryło, Patryk Żywaczyk oraz Adrian Burek!


Źródło:
https://www.instagram.com/p/B4YLMTmnQNA/

Musimy przyznać, że czwórki, które wybrali trenerzy, są naprawdę mocne i ciężko powiedzieć, kto zostanie dziesiątym już najlepszym głosem w Polsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którym udało się dojść aż do nokautów, a finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

A Wy co myślicie o takich wyborach jurorów?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej