Połącz się z nami

Zobaczcie wirtualny spacer po ogrodzie Kaczorowskiej! To jest prawdziwy raj!

Agnieszka Kaczorowska

Z życia gwiazd

Zobaczcie wirtualny spacer po ogrodzie Kaczorowskiej! To jest prawdziwy raj!

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak w przyszłości będzie wyglądał jej ogród. O ile już wcześniej widzieliśmy projekt, to tym razem zaprosiła swoich obserwatorów na wirtualny spacer po swoim ogrodzie! Zobaczcie wirtualny spacer po ogrodzie Kaczorowskiej, bo może i Was zainspiruje ten projekt!

Agnieszka Kaczorowska aktualnie spełnia się w roli mamy. Od kiedy Emilka pojawiła się na świecie stała się oczkiem w głowie swoich rodziców. Aga świetnie odnalazła się w roli mamy, a nawet śmiało można powiedzieć, że powoli staje się ekspertką w sprawach związanych z macierzyństwem prowadząc swojego vloga na ten temat.

View this post on Instagram

ZAMIENIAM.❤️ 🔺”Mam dość.” na „Mam siłę”. 🔺 „Jestem wykończona” na „Kiedyś odeśpię, teraz mam inne zadanie.” 🔺 „Jestem uziemiona” na „Moje dziecko mnie potrzebuje” 🔺 „Nie mam czasu dla siebie” na „Jak mogę się zorganizować, aby znaleźć chwilę tylko dla mnie?” 🔺 „Wszystko się skończyło” na „wszystko się zaczęło”. 🔺 „Ciężkie jest życie mamy.” na „Bycie mamą to super przygoda”. 🔺 „Jestem ze wszystkim sama” na „Kogo mogłabym poprosić o pomoc?” 🔺 „Moje dziecko jest teraz nie do zniesienia” na „Moje dziecko ma teraz czas pełen wyzwań”. 🔺 „W co ja się wpakowałam” na „To dla mnie dobra lekcja”. 🔺 „Muszę odpocząć od dziecka/dzieci.” na „Znajduję sposób na odpoczywanie razem z moim dzieckiem/dziećmi”. _______ …macie coś jeszcze? Piszcie ! Pozamieniamy.😉 _______ Zamieniam narzekanie na szukanie rozwiązań. Zamieniam skupianie się na negatywach na widzenie dobrych stron danej sytuacji. Zamieniam biadolenie na siłę. Zamieniam smutek na radość i uśmiech. _______ Ciężko w tym społeczeństwie jest być szczęśliwym i pozytywnym… znacznie lepiej dzielić się bólem i cierpieniem. Wtedy otrzymujesz współczucie, empatię i wszyscy Cię lubią. Wielu się z Tobą utożsamia. Ja jednak będę szła pod prąd. I nie dlatego ze w moim życiu nie ma negatywnych emocji czy zdarzeń, nie dlatego ze w moim życiu nie ma problemów. Ma je każdy. Tylko dlatego, że ja chcę widzieć życie jako piękny dar i cieszyć się każda chwila, bo one tak szybko uciekają. A jeśli kogoś to zmotywuje bądź zainspiruje to będzie mój mały wielki sukces…! 💪🏻 ______ 📸 @marek_podolczynski

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Przypomnijmy, że jeszcze przed zeszłorocznymi Świętami Bożego Narodzenia, Agnieszka wprowadziła się do nowego domu. Na swoim Instagramie chętnie pokazywała kolejne z pięknie urządzonych pomieszczeń. O ile jej dom jest już niemal skończony, to wciąż urządza swój ogród. Teraz oprowadziła swoich obserwatorów po wirtualnym ogrodzie, które projekt zapiera dech w piersiach!

Zobaczcie wirtualny spacer po ogrodzie Kaczorowskiej!

Jak zaznaczyła w opisie, powoli prace nad projektem jej własnego kawałka ziemi dobiegają końca:

„Czy to słońce czy to deszcz, mieć swój taras jest #thebest ❗️✌🏻__________. Już powoli prace nad ogródkiem według projektu @zielenbezgranic dobiegają końca.😍 Jeszcze tylko trawka, płot, a potem dodatki…między innymi pergola czy meble ogrodowe…☺️🙈.  Projekt Wam już wcześniej pokazywałam, a teraz zobaczcie wirtualny spacer, który @zielenbezgranic dla nas przygotowała (👉🏻👉🏻przesuń w prawo!). Tak docelowo będzie wyglądał nasz ogród, ale to pewnie za kilka lat jak rośliny trochę podrosną😉 . A my będziemy to z dziką radością obserwować…😍🥰”

Przesuńcie strzałką w prawo, aby zobaczyć ten zjawiskowy projekt ogrodu!
Komentarze od internautów mówią same za siebie i jak widzimy, nie tylko nam podoba się ten projekt:

„Cudownie ❤️❤️❤️❤️”

„Cudnie będzie 🌸🌸 taki mały własny raj 💜💚”

„Piękne to 🙌🏻😍”

Nam się bardzo podoba i nie mamy wątpliwości, że w swoim wymarzonym ogrodzie nie raz Agnieszka z rodziną będą spędzali piękne chwile!

A Wam, jak się podoba?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry