Zofia Klepacka: [wiek, kariera, Igrzyska Olimpijskie, mąż, Instagram]

20 lipca 2021
Przez: : KS

Zofia Klepacka jest reprezentantką Polski w windsurfingu, która ma według ekspertów ma naprawdę duże szanse na zdobycie jednego z czołowych miejsc w swojej dyscyplinie podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Jednakże, w mediach kobieta jest także znana ze swoich wypowiedzi, które w pewnych kręgach są kontrowersyjne. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Zofia Klepacka: wiek

W sieci można dotrzeć do informacji, że Klepacka urodziła się 26 kwietnia 1986 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 35 lat. Wiadomo także, że na świat przyszła w Warszawie, gdzie także dorastała. Sportsmanka wywołała dwa lata temu duże kontrowersje wypowiadając się publicznie na temat społeczności LGBT+, a także powstania warszawskiego.

Zobacz także: Co wiemy o Izabeli Warykiewicz?

Zofia Klepacka: kariera

Windsurferka pierwsze sukcesy zaczęła osiągać jeszcze w kategorii junior oraz młodzieżowej. Podobnie działo się także, od kiedy wystartowała w kategorii senior. Na przestrzeni lat zdobyła wiele medali i wyróżnień. Między innymi, może pochwalić się złotym medalem Mistrzostw Świata i trzema Mistrzostw Europy. Co więcej, już trzykrotnie reprezentowała Polskę podczas Igrzysk Olimpijskich. Szansę na kolejny sukces będzie miała już niebawem, bowiem biało-czerwone barwy będzie reprezentować także podczas Olimpiady w Tokio. Według ekspertów sportowych, ma naprawdę realne szanse, aby zdobyć jedno z czołowych miejsc w swojej dyscyplinie.

Czy Zofii Klepackiej uda się zdobyć medal podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio?

Zofia Klepacka: mąż

Klepacka w 2009 roku wyszła za mąż za Lucia Nocetiego, który jest argentyńskim żeglarzem sportowym. Owocem ich związku jest syn Marian, który na świat przyszedł w tym samym roku. Kobieta jest także matką Marii urodzonej w 2013 roku, której ojcem jest Michał Pater.

Zofia Klepacka: Instagram

Czterokrotna reprezentantka Polski podczas Igrzysk Olimpijskich prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @zofia_klepacka. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 8 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej