Zofia Zborowska pokazała brzuch pół roku po porodzie – jak wygląda?

20 grudnia 2021
Przez: : MC

Zofia Zborowska od pół roku jest szczęśliwą mamą. Za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła pokazać, jak na ten moment prezentuje się jej figura.

Kilka słów o Zofii

Zosia Zborowska to uwielbiana aktorka, która może pochwalić się pokaźnym gronem fanów. Aktorka zadebiutowała w filmie Złoto dezerterów, a następnie mogliśmy zobaczyć gwiazdę w takich produkcjach jak Przystań, Barwy szczęścia, Za marzenia, Słaba płeć?, Sierpniowe niebo. 63 dni chwały czy Miłość na wybiegu. Swoje umiejętności zaprezentowała również w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Ponadto Zosia jest także aktorką dubbingową, a swój głos podkładała m.in. do gry komputerowej Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Zobacz także: Zofia z ręcznie robionym swetrze

Jeśli chodzi o życie prywatne, Zofia od 2019 tworzy małżeństwo z siatkarzem Andrzejem Wroną. Pod koniec lipca 2021 para doczekała się swojego pierwszego dziecka – córeczki Nadziei.

Zofia Zborowska pokazała brzuch

W tym roku Zosia po raz pierwszy została mamą. Od tego czasu regularnie dzieli się ze swoimi widzami przemyśleniami na temat nowej roli w życiu. Ponadto aktorka jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami i jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na samym Instagramie śledzi Zofię prawie 450 tys. internautów, co jest niezwykle imponującym wynikiem. Regularnie umożliwia im zadawanie pytań, na które chętnie odpowiada. Swego czasu Zofia zabrała głos na temat powrotu do formy sprzed ciąży i wyznała, że od upragnionej figury dzieli ją jeszcze 7 kg.

Zobacz także: Zofia Zborowska wyśmiewa filtry z Instagrama

Jak się okazuje, świeżo upieczona mama postanowiła zaprezentować swoją figurą na Instagramie, oznajmiając: “slowly getting there”, co oznacza, że powoli zbliża się do swojego wyznaczonego celu. W tym przypadku mowa była o utracie wagi.

Figura Zofii pół roku po urodzenia dziecka
Figura Zofii Zborowskiej

źródło: Instagram Zofii Zborowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz